Блоги
-
Блог Inshe_mistoНа прийом до чернігівського голови 0'R
Завдання таке було в нас – на прийом до мера міста піти. Так сказать, перевірити міську владу на доступність. Поперся я зранку до чернігівського очільника Олександра Соколова.
Заходжу в мерію, питаю в чергового охоронця, чи можна з міським головою поспілкуватися. Так, мол, і так – я турист з Чернівців, маю важливу інфу для голови, пропоную залишити документи, щоб пропустив. А він каже
- Та, я тебе по тєліку бачив. Знаю, шо ти з Чернівців.
Ну, “ніжданчика” не вийшло. Пропустив охоронець, але Олександра Володимировича в той момент не застав. Як пояснив один з його підлеглих, він тоді саме мав зустріч важливу. Кажуть, щоб почекав хвилин сорок. Пішов я погуляти трохи містом.
Погуляв, покурив. Потім знов – погуляв, покурив. Вдосталь нагулявшись і накурившись знову ішов до ратуші (ратуша – то міська рада західноукраїнською). ... -
Блог Inshe_mistoПро дві гривні, прохання "пазваніть" і кОняк на Валу 0'R
От чого-чого, а того, щоб за десять хвилин можна на рівному місці заробити червонця - не сподівався. Головне – писок скривити якнайжалісливіше і дивитися поглядом побитого пса. Жебрав сьогодні гроші на маршрутку на перехресті Щорса і проспекту Миру біля підземки. Тільки до першої жіночки підійшов, договорити не встиг, а вона мені вже дві гривні з гаманця тягне. І таких з десяти протестованих – вісім людей! Лише двоє відмовили. Ніби й живемо небагато – маємо “покращене життя вже сьогодні”, але допомогти, нехай і двома гривнями, готовий і пенсіонер і працююча людина, навіть студенти. Гроші, звичайно, я відразу повертав. Та й не в грошах справа. ЛЮДИ, ЛЮДИ які! Подзвонити – будь ласка! На маршрутку дати – на тобі. Переночувати – “десь прилаштуємо, куди ж тебе дівати?”
От ця жіночка мені почин вдалий зробила. Видно, шо файна людин ... -
Блог Inshe_mistoВ книжках Чернігова нема. Про нього тільки карти і кортінке 0'R
Сьогодні треба було знайти інформацію про місто з відкритих джерел. Власне, саме місто і є найкращим джерелом. Але тупо дивитися на історичні пам'ятки і фотографуватися біля них - то одне діло. Хотілося знайти щось про історію виникнення міста і опис його історичних пам'яток. Також карти, путівники і, звичайно інформацію від самих чернігівців.
Отож таке: іду містом і шукаю, де то всьо можна надибати. Як виявилось, найкращим гідом Чернігова є його мешканці, за ними – газетні кіоски.
Хош шось знати про Чернігів - лізь в нет.
Першим ділом звертаюся до газетних кіосків у центрі міста. Підходжу до першої газетної будки на перехресті Щорса – і Проспекту Миру. Продавчиня відразу радить взяти карту. Більше там про Чернігів нічого немає. Такі да-а, на карті за 9 гривень детально розписаний план міста. Там коротко описуються історичні місця та маршрути до них. ...