Подружжя Соколовських звела разом покинута під Бахмутом собачка Соня
«Мабуть, це була доля», — бо як ще можна пояснити, що все складалося як по нотах — від нашого знайомства до одруження, — каже Ксенія Соколовська з Корюківки про їхню з чоловіком love story. — Ніби хтось спеціально для нас із Костею підтасовував події, створював обставини, влаштовував збіги, щоб звести нас. Від цього просто голова йшла обертом.
Вони обоє місцеві, однолітки — їй недавно виповнився 31 рік, йому стільки ж буде в листопаді, більшу частину свого життя провели у своєму рідному місті, але навіть не були знайомі.
Після школи Ксеня вивчала право в Чернігівській політехніці, потім повернулась у Корюківку. Зараз вона — старший інспектор з комунікації районного відділу поліції. Костя, як і раніше, працює в Ірпені: старший групи швидкого реагування охоронної компанії «Сіріус» (спектр діяльності — від виїздів за сигналом «тривожної кнопки» до забезпечення безпеки особам, що потребують супроводу). Графік роботи — тиждень працює, тиждень відпочиває — дозволяв часто приїжджати додому. Він так і робив. Тож міг безліч разів перетнутися із Ксенією в місті, але — ні.
В обох, звісно, були свої і закоханості, і стосунки. Але до весіль не доходило. Цієї зими все змінилося.
— Почалося з того, що, збираючи матеріал для офіційної інтернет-сторінки підрозділу, я знайшла в соцмережах повідомлення, що в розгромленій ворогом Клі- щіївці під Бахмутом військові шукають господаря для собачки, — розповідає Ксенія.
Вона дуже любить тварин. Разом із зооволонтерами не раз рятувала безпритульних котів і собак. Але це було в Корюківці. А ця собачка — за тисячу кілометрів. Та повідомлення не виходило з голови.
Написала дівчині, котра його розмістила. Та дала контакти бійців, які переймалися долею Соні (так вони назвали свою знайду).
— Ми почали спілкуватися, і з’ясувалося, що, крім неї, військові прихистили ще кількох чотирилапих. Згодом, коли вони виїжджали на іншу позицію, забрали із собою і тварин. Вони були витриваліші. Соня ж — маленька, слабка. А надворі — зима.
Я почала надсилати для неї корм. Радила, яких купити ліків, засобів для імунітету.
За три роки, відколи в неї з’явився Мажор (породи чихуахуа), Ксенія набула неабиякого досвіду і щодо догляду, і щодо лікування.
— Мажор теж із числа врятованих? — запитую.
— Ні, його мені подарували. Мажор — чистокровний, із документами. А Соня, скоріш за все, — помісь чихуахуа з дворняжкою. Та це не мало значення. Просто вирішила, що заберу цю собачку.
Але як доправити її в Корюківку? Спочатку Соню погодився привезти один із військовослужбовців. Я переслала гроші на дорогу, та його виїзд відклали. Тоді я стала питати в усіх знайомих — раптом хтось буде їхати.
І мені пощастило — «клі- щіївську дівчинку» довезли до Києва, а там її зустрів Костя.
— Так збіглося, що перед цим я випадково зайшов на сторінку Ксені в соцмережах. І «застряг» там, бо дівчина дуже сподобалась. Поки думав, що ж їй такого написати, аби не відмовилася познайомитись, задзвонив телефон. Одна знайома запитувала, чи не зможу я підвезти собачку в Корюківку.
Коли мова йде про тварин, Костянтина двічі просити не треба. Погодився зразу ж. Отримав контакти Ксені, а коли побачив її фотографію, просто закляк на місці. Це була та сама дівчина!
У Корюківці їх із Сонею зустрічали Ксенія і Мажор.
— Знайомили собак і знайомилися самі, — сміються.
Це було цьогорічного лютого, а вже у червні вони побралися. Через чотири місяці зустрічей, а якщо врахувати, що бачитися (через роботу Костянтина) могли тільки через тиждень, то всього через два місяці. Весілля не влаштовували. Кажуть: війна, не до святкувань. Відзначили тільки з батьками.
— Це було кохання з першого погляду? — запитую Ксенію.
— Мабуть, це була доля. Бо не просто ж так усе збіглося: наша любов до тварин, смаки, інтереси, погляди. Навіть дні народження Кості і Мажора, — посміхається. — Як і всі, я знала, що десь на мене чекає моя друга половинка, але що все станеться саме так, і уявити не могла.
— Що такого є у Вашому чоловікові, чого немає в інших?
— Його ставлення до тварин.
Як і до одруження, Костянтин їздить на роботу в Ірпінь. Вони знову бачаться тільки кожного другого тижня. Сумують одне без одного, чекають зустрічі — як і всі закохані.
— А собаки, до речі, між собою подружилися?
— Із першого дня. З боку Мажора не було жодних ревнощів.
Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Соколовська, подружжя, Корюківка, собака