GOROD.cn.ua

У Носівці незаконно спорудили ставок

 



Державна екологічна інспекція у Чернігівській області провела позаплановий захід державного нагляду (контролю) стосовно перевірки фактів, викладених у колективному зверненні громадян м. Носівка Ніжинського району Чернігівської області до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, щодо неправомірних дій, які призвели до знищення родючих земель та порушення гідрологічного стану річки Носівочка в місті Носівка.

В ході проведеного заходу контролю державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища встановлено, що на землях сільськогосподарського призначення приватною особою самовільно, без відповідних дозвільних документів, споруджено ставок площею 0,3 га. В ході неправомірних дій здійснено самовільне зайняття земель територіальної громади міста Носівка.

Крім того, при спорудженні ставка відбулось псування сільськогосподарських земель шляхом незаконної зміни їх рельєфу, завдано шкідливого впливу на родючість ґрунтів, що призвело до негативного та екологонебезпечного впливу на земельні ділянки.

Наразі Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області проводяться розрахунки розмірів шкоди, заподіяної внаслідок псування земель, та формуються матеріали справи для подання заяви про вчинення злочину проти довкілля за кваліфікацією частини 1 статті 254 Кримінально Кодексу України до органів Національно поліції України.



Джерело: chernigiv.dei.gov.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ставок, Носівка, екоінспекція