Сделать стартовой Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В розбомбленому Чернігові свій інформаційний фронт не полишають місцеві медійники

В розбомбленому Чернігові свій інформаційний фронт не полишають місцеві медійники

 

Нелюдські умови життя і роботи. В розбомбленому Чернігові свій інформаційний фронт не полишають місцеві медійники. Олександр Котенко в час смертельної загрози, ховаючись від вибухів показує всьому світу, що несе з собою "російський мир".



Олександр Котенко:
- Я залишився заради того, щоб допомагати та інформувати. Мер Чернігова нещодавно сказав, що у місті залишається близько 130 тисяч людей. Режим роботи важкий, надихають люди, які залишились моя родина та дружина, тому працюємо 24/7.

Слідом за Маріуполем день за днем на суцільну руїну безжальні орки перетворюють місто легенд Чернігів. І не лише військові об’єкти, а і житлові райони.

Олександр Котенко:
- Обстріляли також житлові квартали, знищили квартири. Є постраждалі, поранені, загиблі. Люди, які там живуть сказали, що стільки крові в житті ще не бачили.

І щодня стає все складніше, Чернігів на межі гуманітарної катастрофи. Люди сидять по підвалах та бомбосховищах. В місті нема газу, світла, а головне - води, бо зруйновані водопровідні мережі.
Під обстрілами працівники "Чернігівводоканалу" прориваються до мешканців, аби привезти, бодай якісь запаси.

Директор КП "Чернігівводоканал" Сергій Малявко:

- Ми вже більше місяця живемо на роботі і виконуємо свою роботу під обстрілами. Наші екскаваторники працюють, водії розвозять воду. Ситуація вкрай критична, але ми працюємо і будемо працювать, щоб у людей була і питна вода і було водовідведення.
На межі можливостей не лише люди, працюють, як то кажуть з коліс, автівки не мають ламатися, бо тоді до одного з районів не доїде в прямому сенсі життя.

У вільний від зйомок час журналіст Олександр Котенко волонтерить, бо потреба є у всьому.

Олександр Котенко:
- Стосовно гуманітарної помочі, в Чернігів вона не надходить, бо знищили автомобільний міст, а пішохідний кожного дня обстрілюється. 28 березня обстріляли гумконвой, машини знищені, а волонтери в лікарні.

Донести до людства біль українців та свого рідного міста чернігівські журналісти намагаються крізь призму життя, демонструючи кадри до вторгнення та теперішню руїну.

Рашисти ховаються за летальною зброєю, вдаючи авіа та артилерійських обстрілів. Цинічні вбивці гатять прямісінько у живі мішені, не даючи шансу на порятунок.

Зв’язок із світом та рідними для багатьох чернігівчан втрачений. І журналісти про це знають, але працюють, бо про знущання над їхніми земляками людство має знати.

Олександр Котенко:
- Люди не можуть підзарядити мобільні телефони, люди не знають, що відбувається у Чернігові та Україні загалом.

Та попри надскладну ситуацію Чернігів та вся Україна заряджені на перемогу і вона обов’язково буде за нами.



Джерело: вінницький Телеканал ВИТА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Котенко, журналіст

Добавить в:
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.