Спробували «оживити» картини

У Чернігівському художньому музеї імені Григорія Ґалаґана в межах мистецького проекту «Мода в образотворчому мистецтві» спробували відтворити жіночі образи з представлених на виставці портретів.



- Разом з партнерами - Театром мод AM Theater Models Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування під керівництвом Марини Гойденко, а також фотографом Андрієм Дерзким - ми спробували відтворити жіночі картинні образи, «оживляючи» їх і таким чином наближаючи до глядача, - йдеться у повідомленні на сторінці музею у Фейсбуці.

Як зазначають організатори, для реалізації задуму важливо було досягти візуальної схожості моделі із образом на полотні: відтворити позу, жести, вбрання у його загальних рисах. Для цього сконцентрували увагу на деталях, які часто залишаються непоміченими: зачісці, прикрасах, фасонах одягу, фактурі тканини.

Над втіленням ідеї працювали майстри та учні учи лища - візажисти, стилісти, перукарі-модельєри та мо делі. Онлайн-ініціатива музейного проекту належит його кураторці, старшій науковій співробітниці музеї Світлані Демченко.

Культурно-просвітницький проект «Мода в образо ворчому мистецтві» стартував 10 грудня 2020 року в1 ставкою живопису та графіки. Вона включає майже-портретів, які відтворюють модні тенденції та деталі ч ловічого й жіночого вбрання ХУШ - поч. XX ст.

«Деснянка» №3 (842) від 21 січня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: музей, картини, портрет, Деснянка

Добавить в:
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
 

Комментарии (0)

Добавить комментарий
 

Ваш комментарий

Имя:
Комментарий:
  Если у вас не получается оставить комментарий,
пожалуйста, обновите ваш браузер до последней версии