Блоги

  • Блог Олександра ЩербиПолитика будущего глазами нового поколения стран бывшего СССР + 1'R

    1 февраля 2012 в Киеве Молодежная дипломатическая инициатива провела конференцию, посвященную 20-летию основания Содружества Независимых Государств, на которой с докладом выступил один из лидеров Студреспублики Александр Щерба.


    Текст доклада: 

    Современный мир с ускоряющимися темпами меняет свое обличие, население Земли уже более 7 млрд. человек, информационные технологии сделали доступными не только обмен и накопление различного рода знаний, но и стали инструментом созидания социального - в т.ч. революций. Становятся все сильнее центры влияния в Азии и Южной Америки, страны так называемого «развитого капитализма» сталкиваются с все новыми проблемами, чем создают пессимистические картины экономического будущего мира. Очевидно, что нынешний финансово-экономический или иначе - кризис капитализма, в первую очередь связан с морально-этическими проблемами распре  ...

  • Блог Олександра ЩербиБудущее Украины: выбор между Россией и Европой больше невозможно откладывать 0'R

      ЭС или ЕврАзЭС, Европа или Россия – этот вопрос разделил мнение всех украинцев, от обычного рабочего до различного рода экспертов, депутатов и представителей власти.
    С моей точки зрения, суть вопроса заключается в выборе между доступом к ресурсам (прежде всего энергоносителям) и эффективной системой управления.

    Парадокс вопроса заключается в том, что все логические расчеты и анализ непременно на стороне ЕврАзЭС и вот основные из них:
     · восстановление ранее разорванных экономических и научных связей;
     · коммуникацию между участниками упрощает знание единого языка;
     · колоссальный запас природных ресурсов;
     · расширение рынка беспошлинного сбыта продукции до 215 млн. жителей ЕврАзЭС, где наша продукция конкурентоспособна;
     · возможность реализации масштабных инфраструктурных проектов: поставки ресурсов из Сибири и товаров из Китая;
     ·   ...

  • Блог Олександра ЩербиФорос -2010 (м. Воронеж): політика, ідеологія, економіка в Росії очами українця 0'R

     21-27 травня 2010 року за ініціативи Центру соціально-консервативної політики в Центральному федеральному окрузі Росії відбувся форум на тему «Соціальний консерватизм: ідеологія і сучасна практика. Версія в молодіжному середовищі».
    На форумі було зібрано близько ста чоловік молодіжних лідерів Росії та два представники України, один з яких виявився етнічним росіянином та керівником російського братства у м. Львів.
    Основна програма почалась 22 травня із приїздом цілої низки високопосадовців Росії, зокрема: Шувалова Ю.Є., заступника Секретаря президії Генеральної ради ВПП «Єдина Росія», Савелєва Д.В., депутата Державної думи Російської Федерації, Кравченко Д.Б., заступника керівника Федерального агентства з питань молоді та інших. Головною темою дискусії стало питання нової російської ідеології – соціального консерватизму (інша назва - російський консерватизм). По суті запропонована ідеологія являє собою модифікований до російських реалій   ...

  • Олександр ЛомакоГоголь 0'R

    OLomako 15 2835

    На днях розпочинається традиційний Сорочинський ярмарок на Полтавщині. Один з головних його "героїв" - Микола Васильович Гоголь. Цій людині судилося стати одним із джерел українсько-російського конфлікту, який протягом останніх років розгортається по всім напрямкам.

    Офіційні Київ та Москва вже давно "ділять" Гоголя. Надбанням чиєї культури являється автор багатьох безцеллерів?!

    Сьогодні довелося сперечатися на цю тему з одним знайомим росіянином, який планує відвідати на Спас Полтавщину.

    Росяни кажуть - він наш, адже 1) писав російською; 2) з 19-років жив на території сучасної Росії; 3) взагалі, в той час України не існувало, а ці землі називали Малоросія.

    А ось Шолом Алейхем. Жив в Росії. Писав російською. Держави Ізраїль тоді не було. Отже, великий російський письменник Шолом Алєйхем!

    Але чомусь російська енциклопедія дає  визначення "видатний єврейський письменик". Подвійн  ...

  • Усіляка маєчня одного бійцяПохорони Російського Фондового Ринку 0'R

    PatriotUA 1 2497

      ...

  • Усіляка маєчня одного бійцяЦікаво 0'R

    PatriotUA 0 2375


    "В России показывают беспорядки в Греции, показывают беспорядки в Латвии, но внутрироссийские протесты против пошлин НИГДЕ не показали."


    З одного російського форума, якщо це так, то дуже  показово.

      ...

    Метки: змІ, росія
  • Блог p_pavloЄ така ініціатива! 0'R

    p_pavlo 12 3185

     У вівторок, 13 січня о 12:00 годині відбудеться акція протесту «ДОСИТЬ БРЕХАТИ»!» біля приміщення консульства Російської федерації в Чернігові (вул. Кирпоноса, 7, поряд з обласною прокуратурою).

    Акція спрямована проти позиції уряду РФ та російського газового монополіста «Газпрому» в штучно створеному газовому конфлікті.

    Учасники акції закличуть російську сторону:

    1.) припинити інформаційну політику поширення неправдивих та перекручених фактів, що спрямовані на дискредитацію України в Європі;

    2.) негайно відновити поставки газу в Європу;

    3.) зайняти конструктивну позицію в переговорному процесі щодо умов та ціни газу для України;

    4.) відмовитись від політизації газового питання.

    У ході акції планується повернути російському консульству локшину, яка є символом інформаційної політики РФ в газовому питанні.

    Тож всім, кому набридла російська інформ  ...

    Метки: росія, газ, пікет
  • читанкаПочалося! 0'R

    kirya 16 2942

    Схоже, почалося. Росія віддала Китаю три острови. Цитую мовою оригіналу:
    Правительство России одобрило передачу Китаю трех островов, два из которых расположены рядом с Хабаровском на реке Амур. Вице-премьер Александр Жуков заявил, что речь идет о дополнительном соглашении о госгранице России и Китая в ее восточной части.
    По словам замглавы МИД РФ Сергея Разова, доложившего о ситуации в этой сфере, соглашение предусматривает демаркацию границы между Россией и Китаем в районе островов Большой, Тарабаров и Большой Уссурийский.
    Напомним, что в ходе визита Владимира Путина в Пекин в октябре прошлого года была дотсигнута договоренность об урегулировании давнего пограничного спора. Согласно подписанному документу, часть острова Большой Уссурийский, а также весь остров Тарабаров передаются Китаю. В общей сложности КНР получает 337 квадратных километров территории.
    На Большом Уссурийском расположен укрепленный район и погранзастава, а над Тарабаровым – тр
      ...

    Метки: росія, китай
  • Олександр ЛомакоМаразм крєпчал 0'R

    OLomako 60 3832

    Президент Чечні Рамзан Кадиров сьогодні підписав указ про перейменування проспекту Перемоги в центрі Грозного на проспект імені Володимира ПУТІНА.

    Таким чином було відзначено "видатні заслуги В.Путіна в справі боротьби з тероризмом, відновлення економіки, соціальної сфери Чеченської республіки". Таблички з новою назвою вже з`явилися на фасадах будинків по обидві сторони проспекту Перемоги.

    Сьогодні Чеченська Республіка відзначає 420-у річницю встановлення добросусідських відносин із Росією. Офіційною датою початку відносин Чечні з Росією оголошений 1588 рік - рік перебування в Москві першого чеченського посольства.

    Дивна якась пам'ять у чеченців. Внутрішній конфлікт було затоплено в крові з ініціативи саме Путіна. Так, багато з "борців за незалежність" були дійсно бандитами або терористами. Але були і щирі борці за свободу республіки і народу, частина населення підтримувала прагнення до незалежності. Це прагнення було   ...

  • Олександр Ломако21 серпня - "За вашу і нашу свободу!" 0'R

    OLomako 11 5179

    Цього дня, 21 серпня 1968 року радянська армія окупувала Чехословаччину. Країна дозволила собі подумати про демократію та вихід з "Варшавського договору", тобто, впливу Москви. "Реформісти", так би мовити.

    Та ще й всередині "незалежної" компартії Чехословаччини. Союз тільки на краплю зменшив там цензуру - і відразу розпочалися розмови про свободу і демократію, які вдалося зупинити лише шляхом введення танків до симпатичної Праги. В Чехословаччині хотіли розробити та впровадити "соціалізм з людським обличчям", придумали "Нову Хартію вольностей", намагалися модернізувати недоторканну програму партії, створили ряд політичних клубів, заборонили цензуру, а в зовнішній політиці намагалися проводити більш-менш незалежний від Москви курс, хоча згідно з лінією СССР та Варшавського договору. Союз сприйняв це як небезпеку.

    Ось і "догралися&q  ...

Страница: 1 2      | следующая