GOROD.cn.ua

Тетяна Юрченко: «Моя ідея - допомогти жінкам менше часу проводити на кухні»

 

У сучасному ритмі життя не завжди й не у всіх є час на довге приготування страв. У такому випадку на допомогу будь-якій господині приходять напівфабрикати, які дозволять приготувати страву просто, смачно і швидко. Але якість магазинних напівфабрикатів примушує сумніватись багатьох господинь. Невідомо, з якого м'яса вони виготовляються, в яких умовах зберігаються, не кажучи вже про те, що до складу таких продуктів входить багато барвників, ароматизаторів та консервантів.



В той же час домашні напівфабрикати вже завоювали прихильність багатьох жінок. Тетяна Юрченко, наприклад, вже протягом трьох місяців займається саме виготовленням напівфабрикатів на замовлення. В її асортименті близько тридцяти виробів. Тут вам і вареники з різними начинками: картоплею зі шкварками, картоплею з грибами, з вишнею, маком чи чорницею, чебуреки з сиром або м’ясом, млинці солодкі та солоні, зрази, голубці, перець фарширований, пельмені здорового харчування (тобто, з цільнозернового борошна та курячого філе) та багато іншого. Все приготоване по-домашньому, зі свіжих та якісних продуктів.

—Я використовую лише свіжий фарш, який купую на ринку в перевіреної людини. А якщо мені потрібен курячий фарш, то купую куряче філе у «Нашій рябі» й сама його перемелюю. Для рибного фаршу купую тушки хека й самостійно розділяю на філе й перемелюю м'ясо. Рецептів особливих не вишуковувала в інтернеті, а готую з любов’ю та власною рецептурою — як для себе. Не використовую у стравах приправи, які перебивають смак й не всім до смаку. Лише сіль та перець— тим більше, що часто купують для дітей. Зізнаюсь, розпочинати було страшнувато, але вирішила спробувати. Тим більше, що змусила фінансова сторона, адже в той час чоловікові затримували зарплату, я була в декретній відпустці й прожити на 860 гривень з двома дітьми було складно. Тому ледь не на останні кошти купила фаршу й почала ліпити пельмені та крутити голубці. Я вдячна своїм клієнтам, які писали відгуки про мою роботу. Я стала почуватись впевненіше. Зайвим доказом того, що смачно є те, що клієнти знову й знову роблять замовлення.













Охайно зібране волосся у пучок, заколота чолка та рукавиці на руках — це звичний стиль для Тетяни на кухні, де вона готує для клієнтів. Тут чисто та охайно. Жінка зізнається, що приготування напівфабрикатів забирає багато часу —інколи й цілий день.

—Зараз значно легше працювати, адже надворі не так спекотно, як влітку. Але все одно ноги втомлюються. В мене є дві феї-помічниці, які допомагають мені справитись з усіма процесами, але вони категорично заборонили мені називати їхні імена, — з усмішкою розповідає господиня. — Якби не їхня допомога, я б самостійно не впоралась. Зараз у нас збільшується кількість клієнтів, а разом з тим і кількість роботи. Наші вироби вже полюбили й жителі Сновська, Києва та Чернігова. Я роблю всі заготовки, а дівчата-помічниці допомагають наліпити, накрутити, сформувати страви. Не впоралася б я й без підтримки та допомоги свого чоловіка Сергія, який є надійною опорою для нашої сім’ї. Коли клієнти зі Сновська роблять замовлення на певну суму, Сергій розвозить товар. Коли я зайнята на кухні, він допомагає з дітьми.

Після складного та напруженого дня жінка має лише один спосіб відпочинку — в’язання іграшок гачком з плюшевої нитки.
—Я відпочиваю з гачком у руках. У мене є свій куточок, де я зберігаю нитки та інші приналежності. Перше своє замовлення реалізувати вдалось 21 березня нинішнього року. З тих пір й не випускаю з рук гачок. Вміння в'язати залишились ще зі шкільних років, тому для мене не було труднощів. Зараз я самостійно можу придумати схему, по якій в’язатиму іграшку, що дуже важливо, адже люди замовляють різні вироби: тварин, улюблених героїв з мультфільму та інше, й не завжди можна знайти в інтернеті безкоштовну схему.

Її іграшки вже навіть полетіли у Германію зі своїми власниками. Замовлення здійснюють люди зі всієї України: Київ, Херсон, Львів, Івано-Франківськ та інші міста.

—Я люблю ускладненні завдання— це допомагає розвиватися, — каже майстриня. — Перш ніж розпочати роботу, я завжди уточняю та узгоджую всі деталі майбутнього витвору й приступаю до роботи. У своїх роботах використовую лише безпечні матеріали, адже найчастіше замовлення роблять для дітей. Всі оченята та інші деталі – на безпечному кріпленні, тобто вирвати їх неможливо. Іграшки наповнені холофайбером, що дозволяє їх прати. На один виріб я витрачаю один-два дні,все залежить від розміру та складності.
Отож, як бачимо, хто шукає як заробити й реалізувати свої вміння, знаходить для цього шляхи. Ще й має нагороду у вигляді вдячних відгуків постійних клієнтів.

Джерело: Тетяна Романюк "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрченко, напівфабрикати, Городня