Що таке «Твереза Україна», дехто може тільки здогадуватися. Зрозуміло, що поняття це дуже широке... Але в нашому випадку, це означає лише одне - українці не повинні вживати алкоголь, пити пиво та курити, бо всі ці речі – є наркотиком, та призводять до виродження суспільства.
Тверезницький рух існує з 1858 року і по сьогодення. Ще в 1860 році селяни й священики, приймали в селян присягу в тому, щоб вони не пили. У наш час тверезницький рух активізувався, і вже діє в Україні, Білорусі та Росії.
Багато хто вживає алкоголь навіть не задумуючись над тим, чим він «пригощає» свій організм. Як це не парадоксально, у наш час наукового прогресу та інформатизації дуже рідко можна зустріти людину, що володіє істинно науковими знаннями про алкоголь та інші легальні наркотики. Ці знання надійно приховані у бібліотеках, науково-дослідних установах. А в народі тим часом ходять найрізноманітніші міфи: нібито алкоголь — це харчовий продукт, малі дози якого не шкідливі. Мовляв, випити на свято — споконвічна традиція. А вино взагалі містить цілий ряд корисних речовин, вживання якого може звеселити, зняти напругу, та ще й вилікувати від застуди!
З «Gorod.cn.ua» люб’язно поспілкувався один із представників цього руху, Геннадій Сірий:
– Алкоголь є наркотиком. Якщо звернутися до ГОСТу 1972 року, то там зазначається, що етиловий спирт, який містять і пиво і вино - є сильнодіючим наркотиком, який спочатку призводить до збудження нервової системи, а потім її паралічу. Але починаючи з 1982 року цю інформацію починають вже від людей приховувати, а в ГОСТі 1993 року - про це взагалі жодного слова.
За офіційними даними 40 тис. українців щорічно помирають від вживання цих наркотиків, але офіційні данні не включають тих випадків коли алкоголь не на пряму призвів до летальних випадків. Наприклад підвищений травматизм у алкогольному сп’янінні, ДТП, де водій був у нетверезому стані, та інше. Якщо підрахувати ці випадки то цифра може зрости у двічі.
В Україні вже деякий час триває активна робота, яка спрямована, на збереження тверезості кожної людини. Такі тверезницькі громадські об'єднання є в різних містах України. У столиці, таке об’єднання називається «Тверезий Київ». Його учасники читають лекції школярам та студентам про руйнацію, яку завдає алкоголь нашому організму. Проводяться різні акції, та навіть пропонуються законопроекти в ВРУ, щодо заборони вживання алкоголю в громадських містах та заборони транслювання реклами.
У всьому світі не має поняття слабоалкогольні напої. Це є тільки в Україні, Білорусії та Росії. Пиво легалізували як слабоалкогольний напій, хоча насправді, це є алкогольний напій, на який в розвинутих країнах діє заборона, як і на інші алкогольні напої. Якщо підрахувати, то 7-8 пляшок пива дорівнюють одній пляшці горілки.
Що стосується Чернігова, то офіційно тут цього руху ще не має. Хоча я, як представник Всеукраїнського руху «Твереза Україна», та як Громадянин України, якому не байдуже майбутнє країни маю право виступати та читати як школярам так і студентам лекції про Тверезий Спосіб Життя.
В тому році я був присутній на Міжнародній конференції в Севастополі, яка була присвячена науці Собріології – науці про тверезість. Там я отримав сертифікат, який дає мені право викладати цю науку. За цією наукою людина народжується тверезою, і не потребує вживання алкоголю. Взагалі є багато наукових робіт, в яких описана дія цього наркотику. Але найкраще за все, ця тема висвітлена у книгах Федора Григоровича Углова, а також у відеолекціях В. Г. Жданова і В. П. Кривоногова.
Спочатку про тверезий спосіб життя та вплив алкоголю на людину я дізнався з лекції В. Г. Жданова у 2007 році, потім знайшов цілий пласт інформації на цю тему в Інтернеті і, вивчаючи її, остаточно прийшов до висновку про необхідність вести та пропагувати тверезий спосіб життя.
Не вживаю алкоголь з кінця 2007 року, глибоко переконаний у його негативному впливі на людину та суспільство в цілому.
На власному досвіді переконую інших вести тверезий спосіб життя, при можливості ділюся відеоматеріалами з цієї теми.
Відмову від спиртного аргументую відкиданням шкідливих, неприродних звичок, що сприяють деградації людини як особистості.
Довідка:
Геннадій Сірий, народився у 1972 році в Чернігові. За спеціальністю радіотехнік, працює в сфері послуг по ремонту електронних засобів зв'язку. У вільний час любить подорожувати, знайомитися з новими людьми та відвідувати нові місця. Надає переваги активним видам відпочинку, цікавиться психологією, йогою, філософією, політикою та музикою.
Геннадій люб’язно надав для сайту фото з свого власного архіву
Валерія Альтман
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.