Дощова погода та прохолода на вулиці не завада справжнім туристам краєзнавцям. У міському парку культури та відпочинку вони зібралися на традиційний 13-й зліт команд краєзнавців.
Змагання включали в себе не лише фізичну активність, а ще й розумову.
«Наприклад, на археології треба буде зробити опис предметів, які знайдені на розбитому розкопі. А на екології треба буде вичислити масу деревини, – каже методист центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю Владислав Кириченко. – Взагалі у нас змагання діляться на дві групи – група А і Б. Тому що, на жаль, не всі школи мають спорядження».
Група А долала більш професійні перешкоди – навісні переправи, спуски та підйоми. Група Б – завдання, які не вимагають застосування туристичного спорядження.
Учні 24-ї школи вже не раз ставали переможцями змагань, тож не покидають надії на цьогорічну першість.
Школярка Олеся туристсько-краєзнавчою роботою займається вже 3 роки, тож для неї ані спорядження, ані важкі випробування не є перепоною.
Кожен пункт школярам необхідно було самостійно відшукати на карті. Загалом для обох груп А та Б термін проходження карти сягав понад 3 години. Проте, діти в захваті від локацій та завдань.
Загалом у 13-му туристсько-оздоровчому злеті взяла участь 21 команда міста.
Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.