Козачок Тарас допоможе вчительці Хмільницького центру реабілітації провести дітей європейськими шляхами – це один із критеріїв оцінювання професійності вихователів. Таке вже 12 років поспіль влаштовують в обласній службі у справах дітей. Творчо і доступно вони повинні розповісти учням середньо-дошкільного віку про європейські горизонти.
Марія Зеленська 5 років працює вихователем, свій європейський урок проводить із незнайомими їй дітьми.
«Ми разом з дітьми будемо здійснювати віртуальну подорож деякими країнами Європи. Дізнаватись щось нове про ці країни. Будемо працювати з матеріалом, будемо проводити вправи на знайомство, буде вправа «коло добра», – розповідає вихователь Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Марія Зеленська.
Такий атестаційний захід проводять щороку в одному з 3-х обласних закладів з реабілітації дітей. Збирають атестаційну комісію та оцінюють виступ кожного вихователя. Для цього є аж 15 критеріїв.
Людмила Зеленько, начальник служби у справа дітей Чернігівської ОДА:
- При тому, коли проходить атестація, обов’язково враховується, якщо людина виграла перше місце та стала переможцем конкурсу, то зрозуміло, що вона вже готова, і тоді, проводячи свої певні заняття, вона 100% може получати вищу кваліфікацію. Або, ми навіть радимо, після проведення конкурсу, що треба йти на іншу категорію, і захищатися, і викладати свою роботу.
На цьому конкурсі свою професійність в ігровий метод доводять і психологи. Це головне, на що звертає увагу, журі. Адже в подібні центри потрапляють діти, що опинилися в складних життєвих обставинах, та з величезним багажем власних проблем.
Сюжет телеканалу «Дитинець»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: конкурс, реабілітація, психологи, діти, вихователі, Людмила Зеленько, «Дитинець»