АКТУАЛЬНО Спершу голова ОДА відвідав Ічнянську територіальну громаду — міську гімназію імені Васильченка.
Тут проходить капітальний ремонт будівлі із запровадженням комплексних заходів теплореновації. Наразі завершена перша черга робіт.
- Якщо відверто, я незадоволений якістю. Наступні роботи виконуватиме вже новий підрядник, який буде змушений коригувати роботу свого попередника, - зазначив В'ячеслав Чаус.
На ремонт школи у поточному році передбачено 8,2 мільйони гривень, з яких 5,2 мільйони - кошти Державного фонду регіонального розвитку, а 2,98 — місцевого бюджету. Наразі 1,6 мільйона гривень уже профінансовано з ДФРР.
Інші два об'єкти, відвідані очільником ОДА, — це дороги загального користування місцевого значення: Івангород — Більмачівка — Рожнівка — Ступаківка Ічнянської ОТГ та Варва — Хукалівка — Поділ Варвинської громади.
Перша, протяжністю 5 кілометрів, введена в експлуатацію у кінці серпня. Наприкінці вересня мають завершити роботи і на автодорозі Варва — Хукалівка — Поділ. Тут замість влаштування вирівнювального шару зі щебенево-піщаної суміші застосована технологія холодного ресайклінгу. Такий метод робить дорогу менш вразливою до навантажень та в рази знижує ризик появи колійності.
У Журавці В'ячеслав Чаус проінспектував хід робіт з теплореновації в школі імені Григорія Вороного. Тут проводять внутрішні оздоблювальні роботи на загальну вартість 12,1 мільйона гривень.
Ця школа, як і Ічнянська гімназія, включена у поточному році до урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».
Під час брифінгу для місцевих ЗМІ В'ячеслав Чаус вкотре привернув увагу до важливості вакцинації освітян та наголосив, що школа у Журавці, попри запровадження «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, продовжить роботу. Адже тут 82% працівників щеплені від COVID-19. Водночас Ічнянська гімназія імені Васильченка, де вакцинувалося лише 49% персоналу, змушена буде від завтра закрити двері для учнів.
Оглянув очільник ОДА і Журавську амбулаторію монопрактики. Хоча відкриття її відбулося ще у липні, амбулаторія відтоді не працювала через проблеми з електропостачанням. На сьогодні питання вирішене і невдовзі установа зможе приймати відвідувачів.
Принагідно голова облдержадміністрації ознайомився з виробничими потужностями та матеріально-технічною базою Городище-Пустоварівської аграрної компанії.
Це комплекс з переробки в біогаз кукурудзяного силосу та органічних відходів зі свинокомплексу. Біогаз надалі використовується для виробництва електричної енергії, яка реалізується на енергоринку за «зеленим тарифом».
— Це історія успіху, яка має стати прикладом для інших громад нашої області, — підкреслив В'ячеслав Чаус.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: В'ячеслав Чаус, ремонт школи, дороги, амбулаторія