GOROD.cn.ua

25,5 тисяч штрафу – за металобрухт

38-річний мешканець одного із сіл Бобровицького району здійснював прийом металобрухту та чорних металів від населення за місцем свого проживання. Цим самим порушив Закон України «Про металобрухт». Вину свою визнав. Тепер має сплатити штраф у розмірі 25 500 гривень.



В законі чітко прописано, що операції з металобрухтом здійснюються лише спеціалізованими або металургійними переробними підприємствами, а також їх приймальними пунктами. А збирання, заготівля, переробка та реалізація промислового металобрухту фізичними особами забороняється.

Прокурорами Ніжинської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді кримінального провадження в суді за ч. 1 ст. 213 КК України (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом).

Вироком Бобровицького районного суду підсудного визнано винним та затвердженого угоду про визнання винуватості, згідно з якою обвинуваченому доведеться сплатити штраф.

Сніжана Божок, «Чернігівщина» №22 (787) від 28 травня 2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бобровицький, прийом, металобрухт, штраф, Божок, Чернігівщина