На підприємстві працюють справжні самородки, які у вільний від робот час займаються творчою роботою. До таких належить працівник ЧТУ Анатолій Яровий.
Він уміє писати олією, висікати скульптурні композиції і барельєфи з граніту, мармуру, заліза, ліпити з пластиліну. Свого часу Анатолій Яровий створив барельєф "Мікеланджело" (мармур), скульптурну композицію "Впізнали бабусю" (граніт). Тривалий час займається вирізуванням з дерева різноманітних предметів кухонного вжитку - прикрасив ручки ложок та ополоників різноманітними ведмедиками, рибками, фігурами людей. Одна з цих робіт - невеличка парна сільничка, виготовлена у вигляді двох лебедів.
Вироби народного майстра відзначаються великою самобутністю. Про нього високої думки фахівці. Старший науковий співробітник Чернігівського історичного музею Тетяна Куценко так відгукувалася про творчість Анатолія Ярового: Характерною ознакою творчості цього майстра на цьому етапі є досконалість і доцільність форми, лаконічність декоративних елементів. Він їх вживає дуже обережно, боячись порушити природну красу матеріалу. М'якість, плавність ліній форми, старанність обробки - все це надає виробу привабливості... Бо в кожен з них переливається частка душі майстра. Душі доброті щирої людини, яка працює з насолодою, прагнучи принести людям радість.