Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Лілія Медвідь робить людей «взаємно красивими»

Лілія Медвідь робить людей «взаємно красивими»

 



- Ліліє, легко навчатися візажу?
- Добре, коли з тобою пра­цюють професіонали. Я на­вчалася в Ніжині, у відомому салоні краси сестер Швидченко. Він так і називається - Art sisters. Навчання роз­почала в 2021 році, а в люто­му 22-го почалося вторгнен­ня. Тож про продовження не було й мови. Шукала інколи уроки візажу в інтернеті, вчи­лася сама. Це дуже допома­гало, коли хотілося відволіктися, бо навколо Ічні лунали постріли і загалом була дуже непевна обстановка.

Потім експериментувала на собі - робила макіяж і вис­тавляла в інтернеті. Отриму­вала багато схвальних від­гуків.

Коли звільнили Чернігівщи­ну і шлях на Ніжин відкрився, я поновила навчання у сало­ні. Успішно закінчила курси, склала іспити і стала візажистом - придбала косме­тику, спеціальні пензлі, різні професійні пристосування для професійної фотогра­фії, щоби мати змогу робити гарні світлини. Практично все, що заробляла, вкладала у справу, яка поки що є моїм хобі.

- Яке дозволяє вам ро­бити дівчат та жінок красу­нями... Ви вже багато мо­жете?
- Так, я роблю святковий макіяж на весілля чи на день народження, тобто на якесь свято. Чимало знайомих зверталися під час випуск­них у школах, і зараз, перед першим вересня. На жаль, війна і тут вносить свої ко­рективи. Зрозуміло, що за­раз не може бути великих урочистостей.

- У вас вдома чимало ро­боти. Діти, чоловік. Гос­подарство... Як усе всти­гаєте?

- Звикла змалечку. Я росла без тата, а в 19-ть залишила­ся і без мами, вона загинула. У сім’ї нас четверо дітей, троє дівчат і четвертий хлоп­чик. Ми зі старшою сестрою розділили дітей, вона забра­ла до себе середню дівчин­ку, а я молодшого хлопчика Ярослава. Зараз брат хо­дить уже у восьмий клас.

Мій чоловік постійно в Києві, він підприємець. Я з Ярославом і моїм сином Данилком, який зараз ходить до третього класу, вдома. Тож їздити на навчання було досить складно. Коли чо­ловік приїжджав на вихідні додому, я підлаштовувалася під його приїзди, аби було на кого лишити дітей, та їха­ла на навчання - і так цілий рік.

- Ліліє, наразі візаж для вас - хобі?
- Саме так. Але планую, як закінчиться війна, відкрити свою студію візажу, стати підприємицею. Мені дуже подобається те, що я роблю. Жінки мають бути прива­бливими, самодостатніми, впевненими. І у них після того, як вони бачать себе у дзеркалі з професійним ма­кіяжем, прокидаються саме такі відчуття.

- Ви мріяли стати візажисткою?
- Колись ми поїхали на сі­мейну фотосесію. До цього у мене не було особливого часу для себе. Відтак зроби­ла собі зачіску, нафарбува­лася... Коли фотографиня надіслала мені світлини, я зрозуміла, що можу бути гарною. Із фотографій на ме­не дивилася немовби інша людина. Знімки мене надих­нули, захотілося щось зміни­ти у своєму житті. І я відчула, що робити жінок гарними - це моє.

Загалом, я з дитинства за собою доглядала, в юності любила фарбуватися, але, звісно, робила це непро­фесійно. Та й засоби для ма­кіяжу і для догляду були не такі досконалі, як зараз. Тоді не було можливості зробити відео чи фото своїх робіт. Як почала навчатися візажу, всі навички випробовувала на собі в першу чергу.

Коли загинула трагічно мама, весь побут ліг на мої плечі. І це було дуже важко. Часу на себе не вистачало, просто забувала про все. А потім мені бабуся сказала: «Лілю, тобі не потрібно це господарство...» Я потроху почала позбуватися зайвого і повертатися до себе, за­хотіла зробити подарунок своїй родині. Так народила­ся ідея поїхати на фотосесію, яка і стала переломним мо­ментом у моєму житті.

Зараз, коли я роблю макіяж, за згодою дівчат виставляю їхні фото у себе в фейсбуці. Коли ж я їздила на навчання в салон, спочатку чітко не уяв­ляла, як правильно фарбува­ти. І був тоді такий момент: мені потрібно було приїхати послухати урок і показати, чому я навчилася, і встигну­ти на автобус додому. Я наче все уважно слухала, а коли прийшов час відпрацьовува­ти практичні заняття, все забула, нічого не виходило. Тетяна Швидченко, яка мене вчила, навіть нагримала на мене. Було так соромно... Ми з нею майже ровесниці, а вона вже так багато досягла, сказала я собі.

І наступного разу, коли при­їхала на урок, практичну ча­стину я зробила краще, ніж Тетяна. Вона тоді засміялася і сказала: «Мабуть, на тебе потрібно частіше гримати». І порадила - забувай про свої проблеми вдома і думай про те, що відбувається зараз, саме у цей момент. Відтоді я завжди згадувала ці слова.

Також я паралельно навча­лася у ніжинської майстрині зачісок Марини Стратілат.

Також їжджу в Київ до Ви­ставкового центру на різні професійні заходи, роздив­ляюся, як працюють іме­ниті майстри. І дуже хочу до них потрапити до навчання. Адже одне - подивитися на виставці, як вони працю­ють, і зовсім інше - коли ти навчаєшся індивідуально, тобі відкривають секрети. Я ніколи не прагнула навчати­ся онлайн, хоча мені пропо­нували. Вважаю, що таке на­вчання не матиме бажаного результату, краще вчитися о чно.

- Яку пораду ви могли б дати жінкам?

- Якось до мене прийшла жінка, яка ніколи не фарбу­валася. Я зробила їй мейкап, вона подивилася на себе в дзеркало і заплакала. Я тоді їй сказала, що там, де вона працює, то явно - не її. Бо вона дуже красива й кмітли­ва жінка. А згодом я дізна­лася, що вона звільнилася й поїхала за кордон. Тобто ма­кіяж, новий погляд на себе у дзеркалі, змінив її долю. Не можна втрачати себе в по­буті та на нецікавій роботі. Не можна забувати, що ти насамперед жінка. І тоді й удома, й на роботі, й друзі цінуватимуть тебе більше. Як і ти сама.

Важливо вміти підкреслю­вати свою індивідуальність. Декого природа наділила красивими бровами, густими віями, а комусь - не поща­стило. Це можна і потрібно виправляти. Наприклад, зро­бити вії чи оформити брови. Погляд одразу стане вираз­ним, очі - яскравішими, риси обличчя - витонченішими. За допомогою грамотного ма­кіяжу можна приховати якісь вади й підкреслити прива­бливі риси. А відтак усе раз­ом додасть бажання жити й робити все з радістю.

- Бажаємо упіхів, Ліліє, вам дуже пасують рядки з вірша Ліни Костенко: «Люди, будьте взаємно красивими...»

Джерело: газета “Трудова слава”, Людмила Забаровська, Віра Солодка

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: макіяж, візаж, навчання

Добавить в: