Дружина військового Дарина Помернюк: «Якщо ви розумієте, що кохаєте один одного, не потрібно чекати»
Кохання додає сили, воно окриляє, і ми готові звернути гори заради коханої людини. У спокійний та мирний час багато людей звикли до стосунків у цивільному шлюбі - просто зустрічалися або жили разом. Але нині українці переконалися, що війна загострює почуття і навчає не відкладати важливих справ на потім. Не зважаючи на труднощі, створюються сім’ї, народжуються діти, попри все - життя триває. У тому, що для справжнього і кохання немає перешкод, переконане молоде подружжя - Ярослава та Дарини Помернюк. Нещодавно вони офіційно, але без зайвого пафосу оформили шлюб у місті Бахмач, І сказавши один одному : «Так». Своє бажання одружитися молодята пояснюють одним І словом - кохання, з яким не можна чекати особливо тоді, коли твій обранець військовий. І Адже їм зараз так потрібна любов і підтримка, які додають сил у боротьбі з ворогом. І Отож Дарина зі своїм коханим Ярославом свідомо та виважено прийняли рішення про одруження.
Історія їхнього знайомства цікава та неординарна, але типова для теперішнього часу. Молоді люди родом з різних куточків України- Ярослав із Хмельниччини, а Дарина з Чернігівщини. Але відстань не стала на заваді справжнім почуттям.
Недарма говорять: «Якщо людям судилося бути разом, рано чи пізно вони обов’язково зустрінуться». Після повномасштабного вторгнення ворожих військ на територію нашої держави, Ярослав Помернюк, як справжній чоловік, став на захист свого народу. Разом зі своїми побратимами він звільняв Чернігівщину від окупантів. Потім деякий час військовослужбовці перебували у Бахмачі.
Дарина якраз повернулася додому із Києва. Аби розвіяти свої тривожні думки та заспокоїти себе, дівчина вирішила пройтися містом, де зустріла свою подружку Діану, яка займається волонтерською діяльністю у складі МГО «МетаМорфози».
Дарина також виявила бажання допомагати волонтерам. Відтоді вони разом із дівчатами плели маскувальні сітки, збирали теплий одяг, готували каву та чай для військових.
Так мимоволі відбулось їхнє знайомство із захисниками. Дарина з першого погляду полонила серце молодого чоловіка. Спочатку обмінялися номерами телефонів. А вже наступного дня зранку Ярослав зателефонував і спитав про каву для хлопців. Звісно, що дівчина швидко знайшла все необхідне і принесла військовим.
Він вже чекав на Дарину і попросив показати місто. Вона згодилась. День пролетів дуже швидко. Під вечір, проявляючи турботу, Ярослав провів її додому. Запитав дозволу на подальше спілкування. Дарина була не проти. Але вона й уявити не могла, що цей мужній військовослужбовець у недалекому майбутньому стане її чоловіком.
Чого не можна сказати про Ярослава. Активна і чарівна бахмачанка все більше і більше подобалася захиснику. Отож він сподівався на взаємність почуттів. Та про серйозні відносини на той час не було й мови.
Дарина згодилась лише на дружбу та спілкування. Їхні зустрічі тривали всього тиждень. Захисники були приємно вражені добротою та щедрістю місцевих мешканців. Так чи інакше кожен хотів внести свій вклад у перемогу над ворогом, допомагаючи хто чим може.
Потім військовослужбовці відбули до Житомирської області, а звідти на Донеччину. При першій ліпшій нагоді Ярослав телефонував до Дарини. Вона підтримувала морально та допомагала через волонтерів.
Так у тривозі за людиною , яка вже стала для дівчини дорогою, тривало спілкування. Вони обоє зрозуміли, що їхні почуття переросли у щось більше ніж дружба. Це вже було справжнє кохання, розділене війною.
З нетерпінням кожного дня Дарина чекала на дзвінок від коханого, щоб хоча б на мить почути його голос. І ось одного разу він спитав : «Чи буде вона сьогодні вдома?» Сказав, що на неї чекає приємний сюрприз.
Виявилося, що через таксиста Ярослав, перебуваючи на передовій, зробив замовлення квітів для коханої Дарини. Вона добре пам’ятає його слова у ту мить : «Коли я далеко, хочу, щоб ти відчувала мене поруч». У вересні чоловік зробив пропозицію Дарині стати його дружиною . На що вона нарешті відповіла: «Так».
Знову було море квітів - для мами, сестри, і, звісно ж, Дарини. Наречена пообіцяла чекати свого коханого стільки, скільки буде потрібно.
Наприкінці вересня Ярославу все ж таки вдалося приїхати у Бахмач. Спочатку він попросив руки дівчини у її батьків, а потім офіційно у неї. Все було як і годиться - квіти, обручка. Дуже зворушливий момент, який розчулив всіх до сліз. Цього дня подали заяву, а вже через дві доби офіційно оформили шлюб, ставши чоловіком і дружиною. Церемонія відбулася у дусі часу. Наречений у військовій формі, а наречена - у вишитій сукні.
Попри війну, тривоги і сльози- їхні обличчя світилися щастям і радістю, бо ж серця об’єднав вогонь кохання. Дарина вдячна своїм подругам, які допомогли їй із зачіскою, мейкапом, фотосесією тощо. Звичайно, нинішні реалії життя обмежили пишність святкування весілля.
Відзначили подію скромно , але душевно - у колі найближчих людей . Під час короткотривалої відпустки Ярослав із дружиною та її родиною відвідали його родичів на Хмельниччині.
Та свої корективи знову вносить війна. Чоловік вирушив на фронт виконувати бойові завдання, а дружина - на Бахмаччину із вірою і надією на перемогу чекати свого коханого. І знову линуть дзвінки. Дарина з усіх сил підтримує чоловіка у всіх його прагненнях, разом вони будують плани на майбутнє, радяться щодо вирішення тих чи інших питань, а головне - сподіваються якнайшвидше зустрітися у мирній Україні. Молодята переконані, що своє щастя потрібно будувати своїми руками.
- Якщо ви розумієте, що кохаєте один одного, не потрібно чекати. Ми не знаємо, що буде завтра. Тож варто цінувати кожну хвилину разом і не боятися одружуватися навіть під час війни. Кохання має перемогти. Адже немає у світі такого зла, яке стане перешкодою справжнім щирим почуттям. І ворог попри всі намагання не зламає бажання українців жити і кохати, - говорить Дарина.
Джерело: газета "Голос Присеймів'я", Світлана КИРИЛЕНКО
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.