Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » У Чернігові люди забарикадувалися у квартирі сусіда, аби його не виселили (відео)

У Чернігові люди забарикадувалися у квартирі сусіда, аби його не виселили (відео)

У Чернігові сусіди стали на захист 91-річного діда, якого виселяють із квартири. Люди впевнені, чоловік став жертвою аферистів, тому забарикадувалися разом із ним і не пускають на поріг судових виконавців. Поки старий відходив од виснажливої операції на шлунку, до його дружини навідалися незнайомці. Невдовзі жінка померла, тоді ж і з’ясувалося, що за місяць до смерті вона квартиру продала. Уторгованих грошей так ніхто і не бачив. А от судові виконавці на порозі квартири з’явились оперативно.



91-річний Григорій Рикуш разом із бабцями-сусідками тримає оборону. Пильні сусідки першими помітили, відтоді як дідусь потрапив до лікарні з онкологією, до його дружини почали ходити дивні люди. І припустили, ходять через квартиру.

Дітей, племінників жінка не має, а з чоловіком, хоч і прожила 15 років, не розписана. Дідусь тепер шкодує, що не повіз свою Марійку до РАГСу. Вона ж до останнього заперечувала, чутки про продаж квартири. Але за дивним збігом обставин того ж дня бабуся померла. Однокімнатну квартиру нібито дійсно встигла продати, за місяць до смерті чужим людям за 93 тисячі гривень. Грошей ніхто так і не побачив. Чому, бабуся вже не розповість. Питаємо в нової власниці квартири, вона прийшла простежити за виселенням.

Її чоловік погодився розказати більше. Запевняє, його дружина піклувалася про бабусю і не приховує своїх намірів, квартира справді була причиною турботи і переказує діалог із підопічною: «Раз есть родственники и им не нужна квартира, то или ее нам продайте, или если вы не хотите ее продавать, значит давайте мы оставим все как есть. На что бабушка сказала, хорошо я вам ее продам, только с одним условием, чтобы они не знали. После этого, да, бабушка прожила недолго, потому что у нее была онкология».

Чи є тут афера, де ділися гроші за продаж квартири і чи справжній підпис бабусі під угодою? З’ясовуватимуть правоохоронці. Дідуся за непокору судовим виконавцям оштрафували на 200 гривень. Залишати квартиру він не погодився.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: квартира, аферисти, Григорій Рикуш, «1+1», «ТСН»

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (2)

Додати коментар
Riff 22 серпня 2017 г. (16:52) #[1]
за 93 тисячі гривень. Грошей ніхто так і не побачив.
Мдя, интересная история..
народний гнів 23 серпня 2017 г. (17:56) #[2]
Знайомий сюжет! Пройшов схоже в своєму житті.... Мусорня нічого не розслідуватиме, візьме хабаря, справу затягне в часі років на десять, змінить з десяток слідчих... Вину чорного нотаруса теж не доведе... судді винесуть рішення на користь шахраїв.... Раптову смерть дружини, як і в мене, причину, зацікавленність лікаря не доведуть... Документи, причину смерті лікарка підробить, амбулаторна картка десь зникне... Потім ще припреться в суд і буде нести нісенітницю, наклеп на дідуся... Кортким постом цей абсурд не опишеш... До речі, а шахрай Мосійчук О.М., часом, в цій історії не задіяний? дуже схожий почерк...
 

Ваш коментар

Ім'я:
Коментар:
  Якщо у вас не виходить залишити коментар,
будь ласка, оновіть ваш браузер до останньої версії