Найвищі зарплати в добувній промисловості?

 

Управління статистики підрахувало, де найвища в області заробітна плата штатних працівників. Так, до 21608 гривень заробляють на підприємстві добувної промисловості та розроблення кар'єрів — Папернянському кар'єрі скляних пісків (Олишівка, Ріпкиищииа). 19460 гривень на підприємствах виробництва коксу та продуктів нафтопереробки — НГВУ «Чернігівнафтогаз» (Прилуки).



Наскільки великий вплив на економіку області справляє видобувна промисловість, запитала в департаменті економічного розвитку Чернігівської ОДА.

— Обсяг реалізації продукції складає: 9 відсотків — добувна промисловість, 19 відсотків — постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Близько 70 відсотків — переробна промисловість. Із видобування нафти в області зареєстроване лише одне підприємство — НГВУ «Чернігівнафтогаз» у Прилуках. За дев’ять місяців цього року щодо нього маємо мінус 14 відсотків. Причиною цього стало зменшення видобутку нафти й збіднення родовищ, які експлуатують вже багато років. Але із заробітними платами там усе добре. Це багате, соціально захищене підприємство. Мрія багатьох там працювати, — сказав Юрій Сухомлин, начальник управління Інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА. — А от усі інші нові підприємства з видобування нафти вже реєструються в столиці. Тому їхні виробничі показники, відповідно, ідуть у статистику Києва.

— Кажуть, на вашому підприємстві найбільша заробітна плата в області. Понад 21 тисяча, — поцікавилась в Андрія Кушика, директора ТОВ «Папернянський кар’єр скляних пісків».

— Це не так. Середня заробітна плата на підприємстві 14500 гривень.

— Чи є вакансії?

— Так. Півтора року розміщували оголошення і немає бажаючих йти працювати. Спеціалісти виїжджають за кордон. Це велика біда для області. Немає вже ні зварників, ні електриків. Нині працює 128 чоловік. Щоб працювати на повну потужність, потрібно близько 150 чоловік.

— Чи були затримки Із заробітною платою?

— Очолюю підприємство понад 20 років. Жодних затримок за цей час не було, — запевняє Андрій Стефанович. — Розвиватися важко. Гомельський завод випускає будівельне скло. Потроху з ним співпрацювали цього року. Поки призупинили. Вони знайшли власну сировину необхідної якості.

«ВісникЧ» №46 (1853) від 18 листопада 2021, Ольга Самсоненко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зарплата

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (5)

Додати коментар
Anonim 22 листопада 2021 г. (13:52) #[1]
14500 грн при нынешних ценах на продукты, коммуналку, аптеку, это скажу вам паны, может и не тотальная нищета, но путь в никуда. Пустая трата времени.
Anonim 22 листопада 2021 г. (15:23) #[2]
Відповідь на [1]
а возможно ли найти работу в Чернигове на 14500 без связей?? что то я так ис мотрю на ворк. юа одни зп 15 да 20 тис
Anonim 22 листопада 2021 г. (21:57) #[3]
Відповідь на [2]
Если вам от 25 до 50 и вы получаете меньше 20тыс в Чернигове, то причина только одны - лентяй, который любит ныть, что все ему что то должны. У нас на фирме даже уборщица Наталья Павловна получает 12к в месяц за 3 часа 5 раз в неделю. А молодой джун, который просто физически может кликать мышкой - на испыталке зарплата 500 долларов. И не нужно, что это только в айтишке. Во-первых в IT - не все программисты( а про наши зарплаты я тебе и говорить боюсь - кипятком уписаешься - скажу так - у большинства моих сотрудников зарплаты с 5ю нулями, и это в Черингове), во вторых даже не в IT у моих одногодок зарплаты ощутимо больше 20к грн
восток 22 листопада 2021 г. (21:28) #[4]
Вот он уровень компетентности управленческих структур. В частности департамента экономического развития ОГА. Название такое пафосное - Департамент!, экономика!, да еще и развитие. И такое расхождение ...
кар'єр скляних пісків 24 листопада 2021 г. (15:34) #[5]
а да, слыхали. песок по 450грн тонна. опять же, игра в "надури соседа" ))
 

Ваш коментар

Ім'я:
Коментар:
  Якщо у вас не виходить залишити коментар,
будь ласка, оновіть ваш браузер до останньої версії