Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На сесії міськради підняли питання законності існування бані та спортзалу у КП «Чернігівводоканал»

На сесії міськради підняли питання законності існування бані та спортзалу у КП «Чернігівводоканал»

В ході опрацювання депутатських запитів на шостій сесії восьмого скликання депутатка Марина Рейко звернулася з проханням прояснити ситуацію про те, на яких підставах на території Водозаборноі станції №2, що перебуває на балансі КП «Чернігівводоканал» функціонують баня та спортзал.



Жінка розказала, що журналісти видання «Еспресо по-чернігівські» виявили, що протягом довгого часу на територію цієї станції не приходили жодні рядові працівники Водоканалу, проте на території даного режимного об’єкту регулярно з’являлися відомі персони міста Чернігова, які не є працівниками Водоканалу.

"24 березня разом з депутатом міської ради Ігорем Мандровним ми поїхали туди, хотіли перевірити факт існування бані. Проте охоронець сказав, що ні бані ні спортзалу там немає. Що є відвертою брехнею. Пустити депутатів на територію комунального підприємства відмовився", - повідомила Рейко.

- За моєю інформацією баня в 2017-му році згоріла, а після цього була повністю відновлена. За чий кошт, чи не за гроші абонентів КП «Чернігівводоканал»? Чому на території режимного об’єкту працюють дані заклади - баня та спортзал та їх відвідують сторонні люди? Чи й справді баня оформлена на профспілку, чи мають кадастрові номери земельні ділянки на яких знаходяться баня та спортзал і чи правомірно розміщати баню на території режимного санітарного об’єкту, - поцікавилась депутатка.

Павло Вовк заступник директора КП"Чернігівводоканал", який був присутній в залі на ці запитання відповів наступним чином:

- Дійсно, на нашому підприємстві, де працює близько 600 осіб існує первинна профспілкова організація і я як член цієї профспілки з 2015-го року, сплачую відповідні внески. За ці внески були створені відповідні можливості для працівників підприємства, аби створити спортивну інфраструктуру та місце для відпочинку.

- Спортзал збудовано в 90-х роках минулого століття. Будівля була в занедбаному стані, тимчасово не використовувалась, площа - десь 50 квадратів.

- Баня будувалась в 90-ті роки, її площа також близько 50 метрів квадратних відповів на уточнююче запитання від мера Атрошенко Павло Вовк.

Після запитання мера, про те, що б Марина Рейко зробила з банею, аби сама була керівницею Водоканалу, вона відповіла, що зробила б її публічною, оскільки туди ходять не співробітники "Водоканалу", а сторонні люди та публічні особи Чернігова. Також вона повідомила, що у неї є інформація від працівників Водоканалу, що з 2017-го року їх до тієї бані не пускають.

Після цього мер Атрошенко повідомив, що директор Водоканалу Сергій Малявко офіційно запрошує на планове тренування в спортзалі працівників Водоканалу всіх бажаючих журналістів та саму депутатку, на 17.00 на територію Подусівської насосної станції.

Як нам стало відомо пізніше, з числа ЗМІ на місце тренування прибули журналісти телеканалу «Дитинець», який пов’язують з діючим мером і телеведуча якого сьогодні була призначена новою директоркою ТРА «Новий Чернігів».

При цьому до Водозаборноі станції № Марина Рейко відрядила свого помічника Руслана Волощука, відомого в Чернігові активіста та колишнього депутата міськради чотирьох скликань та журналістку. Працівники Водоканалу, судячи з аудіозапису, який надав нашій редакції Руслан Волощук - хотіли бачити замість нього саме Марину і навідріз відмовились пускати Волощука та журналістку, аби зробити зйомку зазначених у депутатському запиті об’єктів.

Відео нижче нам надав речник КП «Чернігівводоканал» Ігор Грищенко. На ньому Сміян Федір Петрович, який вже 42 роки працює в КП "Чернігівводоканал", посада - майстер насосної станції  №2, що на Подусівці, проводить екскурсію приміщеннями журналістам телеканалу «Дитинець»:



- Як створювались ці приміщення?
- Це приміщення було збудовано в 1989-му році, як технічна споруда, для насичення води фтором. Будівлі були побудовані, щоб подавать 55 000 кубів води в місто. Зараз води подається набагато менше, заводи майже всі стали і тому води стільки не треба. Насосна була перепроектована і ці будівлі почали розвалюватися. В 1994-му році з дозволу Піскового Олександра Івановича, тодішнього начальника "Водоканалу" було зроблено реконструкцію цієї будівлі і побудовано лазню. Лазня була побудована для працівників підприємства, вони всі мають медсправки, і можуть пред’явивши їх потрапляти на територію насосної станції.
Було побудовано 2 басейни, під воду, на зиму вода з них зливається, а всередині побудована сауна.
- Після того, як прийшла нова команда сауну було утеплено, приведена в сучасний вигляд.

- А про інше приміщення?
- Воно в 2017-му році розвалилось повністю. І тільки в 2017-му році стали його потроху реконструювати, зробили кришу, стіни і таким чином утворився спортзал. На цю будівлю є повністю затверджена документація, проект технічний і вона построєна абсолютно законно.

- Лазня збудована в 1994-му році, басейн в 1996-му, 5 років тому назад зробили ремонт, відповідно до будівельних норм та правил.



Територія насосної  Подусівської станції №2 КП "Чернігівводоканалу", на ній розташовано 4 приміщення, всі вони в одному стилі та пофарбовані в зелений колір



 Місце для відпочинку та вуличні басейни









Роздягальня, туалет та приміщення спортзалу











Приміщення та басейн лазні

Gorod.cn.ua, фото та відео Ігор Грищенко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Чернігівводоканал», Рейко, Малявко, Атрошенко, Вовк, лазня, спортзал

Добавить в: