Протидія булінгу
Чернігівські поліцейські провели онлайн-конференцію зі школярами області на тему булінгу. Розповідали, що це за явище, як йому протидіяти та яка існує відповідальність за цькування, в тому числі в онлайні.
Артем Олещенко, головний спеціаліст сектору комунікації ГУНП в Чернігівській області: «Старшокласники цікавилися відповідною темою, задавали питання, які для них є актуальними, якими вони можуть потім у подальшому поділитися зі своїми товаришами та друзями, та надати їм відповідні поради. Я рекомендував дітям, які можуть стати жертвою кібергбулінгу, по перше, не замовчувати цю проблему, ділитися нею з дорослими, з батьками, з компетентними вчителями, або зі шкільним психологом. Також можна звертатися на лінію «102», де обов’язково звернення буде прийнято, опрацьовано та передано до подальшої роботи у відповідні служби, до компетенції якої це входить».
За вчинення булінгу, в залежності від самого діяння, його наслідків, віку кривдника, існують різні види відповідальності – штрафи та громадські роботи. Якщо цькуванням займалися неповнолітні, покарання отримають їхні батьки.
Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: булінг, школярі, старшокласники, підлітки, «Новий Чернігів»