Родина Атрошенка житиме в двоповерховій новобудові у центрі Чернігова (відео)
У двоповерховій новобудові навпроти парку Хмельницького житиме чернігівський міський голова або хтось із членів його родини. Що це таки буде житлове приміщення, журналістам UA:Чернігів розповів мер Чернігова Владислав Атрошенко. Частину будинку викупив у місцевого бізнесмена його батько.
Історичний центр Чернігова. За сотню метрів – Красна площа, це – реконструйований сквер Богдана Хмельницького. Через дорогу від нього минулого року почали будувати двоповерхівку.
Ольга Рей, чернігівка: «Я не можу передбачити, що там буде. Мені здається, якась може музична школа».
Олексій, чернігівець: «Модерн якийсь. Офіс, торговий центр якийсь, не знаю».
Надія Пономаренко, чернігівка: «Кафе какое-то, магазин какой-то – На магазин не совсем похоже – Не похоже на магазин? Не знають, що буде в цій будівлі, і гардеробниця та буфетниця музичного коледжу, який розташований поряд».
Людмила, гардеробниця музичного коледжу: «Хто шо каже – не можу нічого сказать.» Валентина Ніколаєнко, буфетниця: «Ну я тут недавно, дак не знаю».
Що буде за адресою Шевченка 4а, розповів міський голова Чернігова.
Владислав Атрошенко, міський голова Чернігова: «Дійсно, зареєстровано на мого батька. І дійсно, там буде, я сподіваюсь, колись житловий будинок. Будем дивитись – чи це будуть діти, чи це буде наша сім’я разом з дітьми – хтось буде проживати».
Тетяна, чернігівка: «Зовнішньо він гарно виглядає, ми думали що це просто офісне приміщення, галерея, але не очікували що приватний будинок. Я вважаю, що це не зовсім правильно. Недоцільно».
Ольга Рей: «Ну прекрасно, значить у людини є гроші. Я за нього рада. Були б у мене гроші – я б теж там жила».
Володимир Горленко: «Приватний будинок? – Ну не знаю… Я вважаю, ці будинки мають хоча б підходити один до одного».
Людмила Марукова: «Оце жить буде там? – Да ви шо? – Щаслива людина, тому і парк добре зробили, щоб було у віконце дивитись добре».
Надія Пономаренко: «Я не можу – прийшла в архітектуру, мені відмовили в індивідуальному опаленні. А вони собі оце таке вибудовують».
Ольга із родиною міського голови будуть сусідами – вона живе у п’ятиповерхівці через дорогу.
Ольга Миколаївна: «Взагалі я ставлюсь до нього, як він все робить, нормально, ну а це вже, мабуть..Не знаю, як це назвати…Занадто».
Чернігівець Олександр Гашпар каже, на це будівництво звернув увагу після одного із засідань виконкому міської ради.
Олександр Гашпар, чернігівець: «Будинку цьому була присвоєна адреса. У нас у місті є детальний план забудови центральної забудови міста. На цьому місці детальний план каже про те, що знаходиться тут лише будівля аптеки. Те саме каже нам генеральний план міста».
Власників у будинку, за відомостями з державного реєстру прав на нерухоме майно, два. У батька міського голови Анатолія Атрошенка - 783 квадратні метри, у чернігівського підприємця Володимира Пригоди – 237. У нього Анатолій Атрошенко викупив свою частку.
Владислав Атрошенко, міський голова Чернігова: «Чернігівський бізнесмен, який володіє офісним приміщенням поряд і володів цією земельною ділянкою. Ми вивчали вже ті документи, які були надані продавцем, і там був повний комплект документів».
Олександр Гашпар, чернігівець: «В листопаді 16 року він подав декларацію, перевів її в житловий будинок протягом 7 місяців. Після цього був затверджений проект землеустрою і виконком в травні минулого року надав містобудівні умови і в червні 17 року була зареєстрована декларація про початок будівельних робіт з реконструкції власного житлового будинка Володимира Пригоди Тут впритул збудували, там менше ніж 6 метрів».
За інформацією з Державного земельного кадастру, ділянка на Шевченка, 4а потрапляє в охоронну зону навколо об’єкта культурної спадщини. В управління державного архітектурно-будівельного контролю на це будівництво, каже заступниця начальника Лариса Ровенець, скарги не надходили. Володимир Пригода каже, перед будівельними роботами проводились археологічні розкопки. Давати коментарі на камеру він відмовився. Ми чекаємо на пояснення від управління архітектури та містобудування, яке надає містобудівні умови та обмеження. Скільки може коштувати такий будинок у центрі міста, розповів чернігівський ріелтор Олександр Панасюк.
Олександр Панасюк, ріелтор: «Цей будинок будується в іншому стилі – в конструктивізмі. Стриманий такий, лаконічний стиль. Він розташований у центрі міста, разом із цим це тихий центр. Через дорогу – чудовий парк, де гуляють люди, куди залучили чимало грошей. Порівняти це із будь-яким іншим будинком важко. Скажімо, в Олександрівці хочуть 1000 доларів за квадратний метр приміщення, у Ялівщині також хочуть плюс мінус таку ж ціну. То тут буде набагато більше, але скільки саме, сказати важко».
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.