Кабы не бешенство....
22 Августа 2008 19:07
Просмотров: 2690
Метки: как работает коммунтранс, борьба с бешенством в Чернигове, живодеры
Метки: как работает коммунтранс, борьба с бешенством в Чернигове, живодеры
Еще раз здрасте и сочувствующие и недружелюбные…
На этот раз не смешное, а страшное. Такое тихое и вроде бы полезное, но страшное…
О том, как убивают бездомных животных коммунальные службы города. Санитары..так сказать.
Это информация к размышлению для тех, которые переживают, что собаки кусаются и заразу разносят и «пусть их всех уничтожат – город чище будет».
«Черниговкоммунтранс» занимается убийством. Как это происходит? Не в 4 утра как все привыкли думать . И не сачком как помнится из фильма «Белый Бим Черное Ухо» и в клеточку их не садят. Убивают курареподобным ядом. Дитилином, этот препарат вызывает паралич дыхательной мускулатуры и мучительную смерть от удушья в течение 15-20 мин, в то время как животное находится в полном сознании!!!
Маленькая ремарка – дитилин используют и в ветеринарных клиниках, для усыпления безнадежно больных животных, но с обязательным применением наркоза, т.е. животное сначала усыпляют, для того что бы мук не испытывало.
То же самое должны делать и в коммунтрансе, но «зачем же»(с) это ж дорого. Экономят и на наркозе и на дитилине и делают вот, например так:
2 июня в районе Химволокно собаколовы подошли к заводу пешком без машины с ружьями, собак подозвали они подошли, в них стреляли в упор!!! Добряку выстреляли в лоб, а кормящую суку тянули по асфальту она визжала, и с нее текло молоко! А месячных щенков руководство приказало дворникам – их закопали живьем!
Тех, которых не закопали, их везут на свалку, а сколько времени умирает собака с небольшой дозой яда, одному Богу известно.
Почему убивают? Да с бешенством борьба не на жизнь, а на смерть стоит. Странная такая борьба, если учесть, что бешенство могут разносить все плотоядные и всеядные, а уничтожают один вид. Логика где? Нет логики, потому что так дешевле – экономия должна быть экономной. Ни тебе приютов, ни тебе бездомных собак. Дешево и сердито.
Вот ниже перечень нарушений законодательства в работе службы по отлову бездомных животных.
Ознаки порушення законодавства в роботі служби відлову тварин при КАТП-2528 у м. Чернігова
1. Працівники КАТП-2528 вбивають тварин курареподібною отрутою Дітілін, що призводить до мученецької смерті від задушшя.
- Відповідно до статті 17 Закону про захист тварин, „...забороняється застосовувати негуманні методи умертвіння тварин, що призводять до загибелі від задушшя, електричного струму, больових ін'єкцій, отруєння, курареподібних препаратів, перегріву, та інші больові методи;...”.
2. Працівники КАТП-2528 не утримують протягом семи днів після відлову на карантині, як це вимагає законодавство.
Замість цього тваринам прямо на вулиці роблять смертельну ін’єкцію дітіліну, цим самими їх паралізують а потім одразу везуть їх за місто та зкидують у яму.
- Ст. 24 Закону про захист тварин: „Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову обов'язково утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і можуть бути повернуті власникам....”
- Ст. 17 Закону про за-хист тварин: „...приміщення, де проводиться умертвіння, повинно бути
відокремлене від при-міщення, де утримуються інші тварини;...”
3. Працівники КАТП-2528 волочуть по асфальту, закидують з размаху до вантажівки за лапи паралізованих отрутою тварин.
. Ст. 23 Закону про захист тварин забороняється використовувати методи вилову, технічні
пристрої і препарати, що травмують тварин або небезпечні для їх
життя і здоров'я.
- Відповідно до ст. 11. Закону про захист тварин, „при завантаженні і розвантаженні тварин мають використовува-тися пристрої і прийоми, що виключають травмування і загибель тварин.
4. Працівники КАТП-2528 часом вбивають тварин при випадкових свідках(в тому числі діти), в денний час.
До того ж, іноді вони вбивають тварин досить жорсткими методами: зафікосваний випадок, коли на очах чисельних свідків (в тому числі дітей) в вагітну собаку спершу вистрелили отрутою, коли вона почала з останніх сил відповзати, працівники розчавили її на своїй вантажівці.
- . Відповідно до ст. 24. Закону про захист тварин, „...Вилов собак, котів та інших домашніх тварин, як правило, проводиться за відсутності сторонніх осіб із 5-ї до 7-ї години або після 20-ї години (влітку - після 22-ї години).
- Відповідно до ст. 17. Закону про захист тварин, умертвіння тварин має проводиться методами, що виключають передсмертні страждання тварин; методами, які виключають передсмертні страждання тварин; приміщення, де проводиться умертвіння, повинно бути відокремлене від приміщення, де утримуються інші тварини;
- Відповідно до ст. 5. Закону про захист тварин, забороняються пропаганда жорстокого поводження з тваринами