Молодий знахар відтворює забуті цілющі рецепти
Среда, 31 Марта 2010 17:54 | Просмотров: 5265
Юрій Кучеров
Ця розповідь про цілеспрямованого чоловіка, який стверджує, що все в своєму житті намагається робити або дуже добре, або ж... взагалі краще чогось не зробити, аніж зробити погано. Звати його
Юрій Кучеров. Йому 37 років, і 16 з них він присвятив вивченню нетрадиційних методів лікування та рецептів народної медицини. З цією метою чоловік багато подорожує Україною та Росією -
по Сибіру, Уралу, Байкалу, Буряти - тобто, місцям, які знахарі, традиційні та народні лікарі називають не інакше як «Місця Сили».
Одним з таких місць є інститут тибетської медицини - Іволгінський дацан. З ламами цього закладу вважають за честь співпрацювати цілителі з усього світу, адже там ретельно зберігають численні цілющі рецепти та сприяють передачі та впровадженню в життя цих знань-скарбів.
Робота Юрія спочатку була спрямована на допомогу самому собі з метою стабілізувати стан здоров'я. Після того, як це вдалося, з'явилося стале бажання поділитися знаннями з друзями, а потім і з численними людьми, чий стан здоров'я теж потребував допомоги. Юрій витратив багато часу на поліпшення рецептів кількох лікувальних препаратів, які мають широкий спектр використання при лікуванні тяжких захворювань, у т.ч. онкологічних, захворювань різноманітних ступенів важкості внутрішніх органів людини, стабілізації та зміцненню фізичного та психічного загального стану самопочуття.
Життєвий шлях та творчий пошук
Народився Юрій на Чернігівщині у селищі Короп. Коли хлопчику виповнилося сім років, його сім'я була змушена переїхати до Нової Каховки. Підставою стала пропозиція, зроблена батькові хлопця керівництвом одного з промислових заводів. Там же, в Новій Каховці, Юрій здобув загальну середню освіту.
З 1989, п'ять років поспіль, Юрій серйозно практикував методики східних єдиноборств. Їх використання, неодмінно пов'язане з розкриттям прихованих можливостей людського організму, відомі у східних країнах під назвою «Цигун». В результаті довгих та наполегливих тренувань у Юрія почали активно розвиватися екстрасенсорні здібності. Однак деякі помилки, які можуть трапитися з кожним учнем на шляху самовдосконалення, не обминули і Юрія. Неправильна робота з енергетичними потоками, які людина повинна контролювати, призвела до збою функціональних систем організму... Так у Юрія почалися проблеми із загальним фізичним станом.
В 1994 році юнак повернувся на Чернігівщину до рідного Коропа, де жив та працював спочатку токарем, потім менеджером.
Того ж року Юрій розпочав активну участь у міжнародному та місцевому волонтерському русі, читав авторський курс лекцій по впровадженню серед молоді здорового способу життя. А в період з 2001 по 2003 роки вже обіймав посаду начальника відділу у районному центрі соціальної служби у справах молоді.
Обрана справа
Молодий чоловік знайшов у собі сили й натхнення для покращення фізичного стану і вступив на навчання до чернігівського педуніверситету. Починаючи
з 1999, п'ять років Юра навчався спеціальності «еколог-біолог». Отримані знання тільки підсилили творчі здобутки та вплинули на подальші результати праці зі створення та виходу в світ препаратів з вмістом мускусних екстрактів.
Одночасно з навчанням Юрій займається ще й волонтерською роботою, а ще очолює міжнародний волонтерський табір, разом з членами якого бере участь у розкопках в парковій зоні Свято-Миколаївського Пустинно-Рихлівського монастиря у селі Рихли Коропського району
Пробуджений власний потенціал змушував Юрія займатися справами, що належали до соціальної громадської діяльності.
Зокрема, цей активний чоловік у період
з 1999 по 2006 роки влаштовує по Десні сплави на байдарках та займається моніторингом річок і вивченням їх екологічного стану.
Життя у мандрах
Згодом з'явилося натхнення для здійснення низки подорожей до місць, мешканцями яких і досі є самі лише буддистські монахи та дикі тварини. В цих мандрах чоловіку відкрилося чимало медичних секретів.
З того, що Юрій визнав за необхідне розповісти, можна зробити висновки, що основним компонентом, який входить до складу найцінніших лікувальних препаратів, є секрет мускусної залози деяких видів тварин.
Ось що каже з цього приводу сам Юрій: «Мускус має широке застосування в традиційній народній медицині Тибету, Індії та Китаю. Він входить до складу всіх фармакопей та фармакогнозій, починаючи з 1700 по 1920 роки із давніх-давен відомий у Європі. Ще в літописах часів середньовіччя знайдені описи його застосування нашими пращурами. Про його властивості та силу впливу на організм складалися легенди.
Цей засіб лікування був «забутий» через практично повне винищення мускусних тварин, необхідних для отримання сировини.
Та пізніше, завдяки вжитим природоохоронним заходам, популяція мускусних тварин була відновлена, що вперше за останні 100 років дозволило розпочати промислову розробку та випуск препаратів серії «мускус». Популяція цих дивовижних тварин пильно охороняється, суворо контролюється та дбайливо зберігається в усьому світі. І ми також створили сприятливі умови для їх розмноження».
Сьогодні мускусні препарати використовуються не лише для лікування людей. Юрій розповів також і про дослідження та досягнуті успішні результати в лікуванні породистих та спортивних елітних коней, які проводилися
на базі кінно-спортивного клубу «Магнат», що розташований у селі Чубинське Київської області.
Юрій майстерно виготовляє не тільки ліки, але й дуже серйозно підходить до виготовлення настоїв на травах. І в цьому я мала можливість пересвідчитися на власному досвіді. Почастував мене майстер настоянкою на горілці, так званою «хроновухою». Вона виготовляється за особливими технологіями - з горілки, хрону, меду, перцю та гвоздики. Що сказати? Такого напою в житті не доводилося куштувати, а це, як виявляється, давній рецепт наших пращурів. Він має ефект щодо подолання застудних захворювань, а також - дуже виражену зігрівальну дію на увесь організм.
Юрій і зараз не зраджує своєму активному способу життя. Багато подорожує, організовує та «втілює в життя» сплави на плотах (рекреаційний туризм - Авт.), влаштовує курси по «виживанню» в похідних умовах та екотури, які здійснюються маршрутами від села Мезин або Новгород-Сіверського вниз по річці Десна. Тільки б було бажання спілкуватися з природою!
Активний відпочинок для людей
Одним з останніх захоплень Юрія стало впровадження програми (у співпраці з Мезинським національним парком) актуального та «модного» напрямку - зеленого туризму. Садиби для цього виду туризму розташовані на території парку в селі Рихли та Бужанка Коропського району. Ці благодатні землі притягують до себе людей своєю величчю та здатністю відновлювати фізичний та емоційний стан. Серед гостей є «пересічні» й титуловані - професори, губернатори та політики, а ще гості з багатьох країн, зокрема, з
Росії, Польщі, Чехії, Словаччини та Канади.
Ось, такий він, молодий знахар, чоловік, який веде активний спосіб життя, цілеспрямовано досягає своєї мети, і водночас є людиною, з якою просто приємно спілкуватися.
Тетяна Леонова, тижневик «Чернігівщина» №13 (236)
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.