Пятница, 30 Октября 2020 15:40 | Просмотров: 3182 | Обновлено 12 Ноября 2020 07:36
Тетяна Губа створює етно- й тематичні прикраси, а також карнавальні костюми. Серед її клієнтів навіть пародисти «жінки-свята» - Олі Полякової. Майстерність дизайнерки оцінили в Україні й за її межами - в США, Німеччині, Італії.
Про «внесок» пандемії в «карнавальну» моду та вплив карантину на індустрію дизайнерка розповіла «Деснянці».
Знайомство
Тетяна Губа - авторка прикрас ручної роботи: сережки, намисто, корони, капелюшки. Також вона декорує фотозони та інтер’єр для свят, створює костюми для тематичних вечірок та карнавалів.
Її колекція «Натхненна барвами країни» отримала гран-прі фестивалю Ethno Fashion Look. Тетяна має премію «100 успішних українців» 2019 року за версією журналу Ukrainian People.
Хобі стало бізнесом
Історія Тетяни - одна з тих, коли захоплення переросло в бізнес.
- Коли мої діти пішли в дитячий садок, виникло питання - де брати костюми для ранкових свят. Тож почала шити їх самостійно. Згодом моїми роботами зацікавилися інші батьки. Ще пізніше - пішли замовлення через інтернет по Україні і навіть за кордон. І часто люди замовляли не сам костюм, а наприклад, шляпку, віночок чи корону. Так я помітила попит саме на аксесуари, - розповіла дизайнерка.
З того часу минуло 10 років. Колекції стали «дорослішими» й сміливішими.
Карантинні тренди
- Людям наразі не вистачає яскравих фарб. Тому є запит на яскраві кольори, пайєтки, блиск, пір’я, бахрому. Схоже на стиль з епохи фільму «Великий Гетсбі», - зазначила Тетяна Губа. Нещодавно вона презентувала колекцію з такою кінематографічною назвою.
Як Covid змінив бізнес
Через пандемію коронавірусу кількість замовлень зменшилася. Натомість підвищилась якість робіт.
- Карантин навчив мене не боятися й використовувати більш дорожчий, якісніший матеріал, а не робити десятки бюджетних віночків. Побільшало клієнтів, які надають перевагу ексклюзиву. Святкових заходів та карнавалів стало менше, проте люди все одно купують аксесуари для фотосесій чи міні-вечірок. На них наразі й орієнтуюся, адже тут - простір для ідей та творчості, - зауважила дизайнерка.
Наталія Найдюк, «Деснянка» №43 (830) від 29 жовтня 2020
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Дизайнерка, Губа, Найдюк, Деснянка