GOROD.cn.ua

На Чернігівщині дбають про «Чорнобильців»

Розпорядженням голови облдержадміністрації Миколи Бутка затверджено Положення про порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, і Програму санаторно-курортного лікування та оздоровлення постраждалих дітей області на 2002 рік.

Згідно з Положенням, щорічне санаторно-курортне лікування і оздоровлення "чорнобильців" організує управління у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА спільно з управлінням охорони здоров'я та управлінням освіти і науки облдержадміністрації, а на місцях цю роботу здійснюють райдержадміністрації і міськвиконкоми.

На основі даних щорічної диспансеризації лікарсько-відбірковими комісіями постраждалим особам, включаючи дітей, видається довідка для одержання путівки, яка подається за місцем проживання до органів, що організують оздоровлення. Перелік санаторно-курортних, оздоровчо-реабілітаційних закладів визначається тендерним комітетом за підсумками проведених торгів. Термін оздоровлення на курортах державного значення становить 21 добу, у закладах місцевої бази - 18 діб, у дитячих оздоровчих закладах - 14, дітям-інвалідам, сиротам і напівсиротам - до двох місяців (можна неодноразово).

У разі неможливості надання путівок на санітарно-курортне лікування та оздоровлення, у наступному календарному році виплачується компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні. Невикористані дитячі путівки компенсуються у відповідності до порядку, затвердженого МНС України у 1996 році.

Газета «7 дней» №27, 22 травня 2002 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: оздоровлення, діти, санаторій, чорнобильці, «7 дней»