Середа, 9 квітня 2025 17:10 | Переглядів: 929 | Обновлено 10 квітня 2025 10:21
1 квітня у Києві відбулася Урочиста Церемонія нагородження переможців дегустаційного конкурсу Favorite Food & Drinks 2025 — однієї з найважливіших подій для українського ринку харчових продуктів та напоїв. У конкурсі взяли участь 219 дегустаційних зразків від 39 постачальників, а оцінювання проводила комісія з 30 експертів, до складу якої увійшли представники провідних торговельних мереж, маркетплейсів та виробничих компаній. Цього року у складі журі дегустаторів брав участь Євген Ворожко, директор з продажів у каналі ключових клієнтів AB InBev Efes Ukraine.
«Участь у якості члена журі дегустаційного конкурсу дає нагоду дізнатися про нові тренди в харчовій індустрії, інновації виробництва та сучасні методи дегустацій, – каже Євген Ворожко. – Як колишній директор Чернігівської броварні я маю досить великий досвід дегустатора, адже брав участь у дегустаціях як при регулярному виробництві, так і під час розробки нових продуктів. Тому участь у журі для мене дуже корисна, адже це можливість познайомитися із фахівцями харчової галузі та ритейлу. Крім того, мені як пивовару особливо цікаво, які сорти пива і за якими критеріями обираються колегами, які деталі при цьому враховуються, на що вони звертають увагу насамперед. Це новий погляд ззовні, і це безперечно цікавий досвід».
Усі 8 поданих зразків AB InBev Efes Ukraine отримали відзнаки журі — це важливий показник стабільно високої якості продукції компанії та підтвердження її лідерства на ринку. Вдруге поспіль всі зразки із представлених компанією AB InBev Efes Ukraine здобувають нагороди, що свідчить про стабільно високу якість продукції і дотримання високих стандартів виробництва.
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.