GOROD.cn.ua

Поліція охорони: 72 роки вашої безпеки

 

РЕКЛАМА Час шліфує, війна загартовує, довіра людей дарує віру в майбутнє та дає сили працювати на благо суспільства. 72 роки Управління поліції охорони в Чернігівській області безупинно доводить: щоб захистити найдорожче, варто звертатися саме до них.

Начальник Управління поліції охорони в Чернігівській області, полковник поліції, Ігор Іванович Магдибор не приховує гордості за особовий склад:



“Поліцейські охорони несуть службу 24/7, для них нема вихідних та свят, бо безпека людей, які нам довіряють, - найвищий пріоритет. Я впевнений у своїх людях, я вдячний замовникам, які обирають нас, і я знаю, що ми завжди будемо робити все, щоб виправдати довіру кожного, хто до нас звернувся. Я пишаюсь нашим особовим складом”.

Але вже третій рік поспіль радість професійного свята затьмарена великою війною. З болем непоправної втрати колеги згадують загиблого у дні облоги Чернігова В'ячеслава Височанського, що пропрацював в поліції охорони понад 30 років. У нього залишилися дружина, син, донька та маленький онучок, тому Управління всіляко підтримує родину загиблого. Звісно, батька ніщо не замінить, але важливо, коли є плече, не яке можна спертися у важку хвилину. І поліція охорони доклала всіх зусиль, щоб стати цим плечем для родини загиблого.

Співробітники поліції охорони, від поліцейських до інженерів, сьогодні несуть службу у Національній Гвардії України, штурмовій бригаді “Лють”, стрілецькому батальйоні поліції особливого призначення та ряді бригад ЗСУ. Колектив пишається своїми героями та в день народження загадує найзаповітніше, спільне для всіх бажання: нехай якнайшвидше настане перемога, Чернігів розквітне знову і наші воїни повернуться додому живими й здоровими. Тоді й настане час для справжнього урочистого святкування.


З якими досягненнями поліція охорони зустрічає свій День народження? Як працює Управління в третій рік великої війни? Чи готове до можливих блекаутів? Про це розповідає Сергій Дерев’янко, заступник начальника Управління поліції охорони в Чернігівській області, капітан поліції.



“Чернігівська область щодня потерпає від обстрілів. Але наші наряди доїжджають всюди, куди ще можна доїхати, наші інженери відповідають за напрямки Новгород-Сіверщини та Семенівщини. Під нашою охороною знаходиться мобільний банк, який розвозить пенсії та соціальні виплати в ті населені пункти, де вже закрилися банківські відділення та не обслуговуються банкомати. Але ж людям потрібні кошти, щоб жити, тому ми забезпечуємо спецавтівці банку озброєний супровід”


Безпека освітніх закладів завжди була одним з головних пріоритетів поліції охорони. За минулий рік на школах було встановлено 65 відеокомплексів, завдяки чому оперативно розкрито ряд крадіжок. З працюючих нині шкіл Чернігівщини 99% обладнано тривожною сигналізацією: це 364 навчальних заклади  з 367.

Дітей хочеться захистити найбільше, і в цьому допомагає додаток з тривожною кнопкою для смартфону. Він не лише убезпечує дитину від лиха, а й дає відчуття психологічного комфорту. Бо дитина знає, що їй обов'язково прийдуть на допомогу, варто лише натиснути кнопку.

Поліця охорони захищає кредитно-фінансові установи, серед яких головні банки України.  Також під її охороною - архітектурна спадщина області та майже всі об'єкти критичної інфраструктури.

“На сьогодні ми охороняємо понад 8000 об'єктів різних форм власності. Ми створюємо простір, в якому убезпечено все: ваші квартира, машина, рідні, робота, навчання, дозвілля. Розширюємо географію термінових викликів поліції, розміщуючи наліпки на об'єктах, що знаходяться під нашою охороною. Якщо ви відчуваєте небезпеку або стали свідком нещасного випадку, то, побачивши наліпку “Терміновий виклик поліції”, можете зайти до закладу та попросити працівників натиснути тривожну кнопку. За 3-4 хвилини приїде наряд. А для нічного часу, коли все закрито, ми розробили спеціальні зовнішні кнопки. Їх 41 по області, вони світяться, тому їх легко побачити в темряві. Місце розташування кнопок можна побачити на інтерактивній мапі нашого сайту securitypolice.com.ua.”

До можливих відключень поліція охорони готова. Враховано всі ситуації, від часткового до повного знеструмлення міста й області. Для найкритичніших випадків, якщо будуть проблеми зі зв’язком  та зовсім не буде світла, розроблено й нанесено на паперові карти спеціальні схеми маршрутів. Усі працівники пройшли спецінструктаж. За умови блекаутів, розгортаються три Пункти Незламності на базі Управління В Чернігові, Ніжині та Прилуках. Там можна буде поїсти, зігрітися, зловити мережу та зарядити гаджети. Також одразу ж посиляться наряди реагування, збільшиться їх кількість, додадуться піші патрулі. Замовникам вже зараз пропонують встановити додаткові джерела живлення.

«За 14 років роботи найприємніше для мене — чути вдячні слова за спокій та безпеку, - підсумовує Сергій Дерев'янко. - Нещодавно надійшла подяка від наших замовників з Новгород-Сіверщини. Вони виїхали в безпечне місце, але їхня рідна домівка досі залишається під нашою охороною. Вони можуть бачити за допомогою додатку, що вдома все гаразд, всі замки на місці, й це зігріває навіть на відстані.

А ще приємно, коли нові замовники обирають нас. Тоді ми відчуваємо себе потрібними, ми раді сприяти тому, що хтось завдяки нам збереже те, що має цінність для людини“.

Нині триває набір до лав поліції охорони. На роботу запрошуються усі охочих, що не підпадають під мобілізацію. Основні критерії — належний стан фізичної підготовки та відсутність судимостей.  Подача документів триває до кінця жовтня, тож ще можна встигнути стати частиною дружнього та професійного колективу.

Gorod.cn.ua


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: УПО в Чернігівській області, охорона, безпека