GOROD.cn.ua

Депутатка висловила претензії до спортзалу та лазні водоканалу, але на запрошення так і не приїхала

Ганна, співробітниця КП «Чернігівводоканал»: «Відразу з роботи, з підприємства приїжджаємо сюди, займаємось. Бачите котра година, ще світло, можна встигнути багато чого».

Для Ганни, співробітниці «Чернігівводоканалу», за останній час тренування стали важливою частиною життя. Разом зі своїми колегами по вівторках і четвергах вона викладається тут на повну. Каже, пішла, аби підтримувати себе у хорошій формі. Як наслідок, краще почувається і за місяць схудла на 2 кг.



Ганна, співробітниця КП «Чернігівводоканал»: «Ми маємо два тренування на тиждень. Займаємось ми кросфітом. Це однаково важко кожного тренування. Результат є. Тренер підходить до кожного індивідуально, враховуючи якісь особисті нюанси здоров’я або фізичної підготовки».

Спортзал облаштований у приміщенні колишньої котельні на території насосної станції №2 на Подусівці. Усі працівники комунального підприємства відвідують безкоштовно. Для них – це приклад того ставлення організації до своїх людей, що в Європі давно є нормою. Саме ж приміщення збудоване ще наприкінці 80-х, до цього було фактично зруйноване. І після 3 років поступової реконструкції, отримало нове життя.

Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «Це було зруйноване приміщення. І так, як воно на цьому об’єкті не використовувалось, то в 2017 році на профспілковому комітеті було прийнято рішення профінансувати в цій будівлі всередині ремонт і придбання тренажерів для тренажерного залу співробітників».

Відновлення зовнішніх стін та покрівлі, а також фасадні роботи, фінансувалися за рахунок підприємства як балансоутримувача, - зазначив очільник «Водоканалу». Решта – із коштів профспілкового комітету.

Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «В сучасних підприємствах є тимбілдинги різноманітні. І дуже класно, коли формується команда безпосередньо за чимось корисним. Для нашого підприємства спортивна зала є корисна. Ми виховуємо тут людей, колектив виховуємо – колектив становиться більш дружним».

Тут же є і корпоративна лазня, що зводилася як технічне приміщення одночасно із будівлею сучасного спортзалу. Як це було, пам’ятає майстер станції, що працює тут вже 42 роки.

Федір Сміян, майстер насосної станції: «Будівлі були побудовані для того, щоб подавати 55 кубів води в місто. Зараз води подається набагато менше, заводи майже всі стали, тому води стільки не треба. Насосна була перепроєктована і ці будівлі стояли руїнами. В 94-му році з дозволу Піскового Олександра Івановича, начальника «Водоканалу», була зроблена реконструкція цієї будівлі і побудована лазня. Лазня була побудована для робітників «Водоканалу».

Тоді ж поряд зробили зону відпочинку, а 5 років тому, коли станцію почали відбудовувати, привели до належного стану, а з профкому виділили гроші на частковий ремонт тих кімнат, що були у плісняві через дірявий дах, і душових та самої сауни, які треба оновлювати з певною періодичністю. Тепер тут не рідко буває футбольна команда підприємства і ті, хто ходять до спортзалу.

Станом цих двох приміщень і їхнім функціональним призначенням на останній сесії дорікнула керівництву підприємства депутатка міської ради Марина Рейко. На що «Чернігівводоканал» публічно запросив обранців і представників ЗМІ приїхати на об’єкт і оглянути все безпосередньо на місці. Однак того дня пані Марина там так і не з’явилася.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ви в котрий раз намагаєтесь знайти чорну кішку в чорній кімнаті і попередньо не задавшись питанням, що можливо там немає цієї чорної кішки. Так само, як ви задавали питання по комунальному майну, ви так само задаєте питання по існуючим об’єктам комунального підприємства. В мене єдине прохання – і до вас, і до всіх депутатів, – більш ретельно опрацьовувати питання, для того, щоб потім ця активність не виглядала просто смішно».

Зазначимо, що власне ця станція постачає Чернігову понад 25% усього об’єму води. Тут є 3 резервуари, куди вона надходить із джерел, та машинний зал із насосами, що й подають питну до міста. Щодня тут працює 15 людей. Загалом же штат підприємства – близько 600 осіб.

Матеріал по темі:

На сесії міськради підняли питання законності існування бані та спортзалу у КП «Чернігівводоканал»

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Чернігівводоканал», спортзал, Сергій Малявко, Федір Сміян, «Дитинець»