На Голубих озерах лунали пісні Володимира Висоцького, порушуючи звичну тишу зимового лісу. Уп’яте вечір пам’яті об’єднав виконавців його пісень та слухачів.
Щорічний захід цього разу пройшов в умовах світової пандемії.
Як би відреагував поет на коронавірус, аби був живий?
Олександр Руденко, учасник концерту (м. Київ): «Я думаю, он бы на это отреагировал, как всегда остро-социально, с юмором, с какой-то иронией. Потому что мы понимаем этот общий психоз, который происходит, что это все искусственно сделанная афера мирового уровня».
25 січня улюбленому багатьма співаку та актору виповнилося б 83 роки. Останні 40 ми живемо без його нових пісень, ролей в кіно і театрі. Але творчість Висоцького незів’яла по його смерті.
Учасники вечора з Чернігова та Києва підготували своєрідний екскурс у пісенну творчість Володимира Семеновича. Пролунали як ранні, маловідомі його твори, так і популярні. Олександр Кропельницький виконав пісні автобіографічні про війну, про Одесу.
Автор-виконавець Дмитро Долгов вважає, що творчість Висоцького стоїть на плечах інших бардів. І про це маловідомо.
Дмитро Долгов та «Карачун бенд» привезли програму з відомих жартівливих та ліричних пісень Володимира Семеновича.
Чернігівський соліст В’ячеслав Мацвійко представник нового покоління. Щодо виконання пісень Висоцького має власний дещо нестандартний погляд.
Андрій Дерзкий зі своєю компанією зокрема заспівав «Серенаду Соловья-разбойника».
За доброю традицією, учасники концерту спільно заспівали пісень Висоцького. Організатор музичного заходу Іван Чаус вручив артистам дипломи та подарунки на згадку про цей вечір.
Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.