Туристична навігація містом покращується.
В рамках програми розвитку та промоцій Чернігова у підніжжя Болдиних гір встановили інформаційний стенд. Раніше на цьому місці стояла стара металева конструкція, що дуже псувала естетичний вигляд історичного об’єкту. Нині тут розмістили контент-план, який виконуватиме роль гіда для місцевих жителів та туристів.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «Ми вирішили встановити план-контент біля Болдиної гори задля того, щоб все-таки допомогти відкрити містянам, гостям та туристам всі деталі всього, що знаходиться в цьому великому комплексі. Цей великий план-контент буде сприяти розповсюдженню і активізації туристичного потоку, оскільки, коли турист підійде, навіть не маючи екскурсоводу, зможе зрозуміти, на що треба зробити акцент».
На навігаційному стенді містяться назви історичного місця і його розташування на цій території. Це, так би мовити, карта комплексу з усіма вказівниками. Локацію Болдиних гір обрали не випадково, адже вона велика і цікава, з давньою історією, яку, за словами Олександра Шевчука, потрібно популяризовувати.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «Болдині гори знаходяться в іншому мікрорайоні міста, тому ми би хотіли акцентувати увагу на ньому, щоб турист себе почував більш комфортно і затишно. Враховуючи, що це великий комплекс, тут можна 2-3 години гуляти і отримати багато інформації».
Найближчими днями на стенді з’явиться QR-код для завантаження інфодовідки онлайн. Відсканувавши його, можна буде перейти на туристичний сайт Чернігова і отримати інформацію про комплекс «Болдині гори» і всі об’єкти, які тут розташовуються. При чому інформація буде двома мовами: українською і англійською.
Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «Це дуже зручно. Знову ж таки, можна без екскурсовода отримати всю інформацію про цю нашу історичну локацію. Тому QR-код це таке доповнення, яке ми в цьому році плануємо розвивати і далі біля історичних будівель. Завдяки якому гість, містянин, турист зможе чітко, легко отримати абсолютно всю інформацію про те, де він стоїть, що він бачить і насолодитися атмосферою нашого міста».
В подальшому на кожному з об’єктів розташованих тут планують встановити окремі QR-коди, аби людина отримала максимум інформації про локацію, якою найбільше зацікавилась.
За словами Олександра Шевчука, подібних стендів у Чернігові буде більше. Вже через декілька днів аналогічна навігація з’явиться навпроти військово-історичного музею.
Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.