Пятница, 24 Апреля 2020 21:51 | Просмотров: 6405
Два протоколи за порушення карантинних норм склали на директора СПА-готелю «Шишкін». Про це Суспільному повідомила речниця поліції області Юлія Ковтун. За інформацією поліції, скарга надійшла від місцевих жителів на те, що готель заселяє людей під час карантину. Директор спа-готелю цю інформацію спростовує. Каже, їх заклад нічого не порушує.
«Це органік спа. Спа центр, згідно постанови від 11 березня він не працює. До закінчення карантину. Будь ласка проходьте», - каже Ярослава Михайлова.
Ярослава Михайлова, керуюча готельним комплексом «Шишкін», що розташований посеред лісу. Показує приміщення, які на час карантину закриті для постояльців. Це тренажерні зали, басейн та дитячі кімнати. З початку карантину, каже керуюча готелем, людей заселяють лише в ті номери, де є окремі входи у приміщення. А це 9 котеджів та близько семи номерів у корпусах із трьохсот. Зараз готель заселений менше ніж на п’яту частину.
«Взагалі заселялись номери з окремими входами. І загалом навантаження не було на готель і між номерами відстань була, скажемо так. І в номера заходили з окремих входів у готель», - каже керуюча.
Ресторани та бари готелю, каже Ярослава Михайлова, працюють лише для доставки їжі та напоїв до номерів.
«Їжа доставляється офіціантами, які одягненні і в печатки, і в маски, і в окуляри. Вся їжа в контейнерах спеціальних пластикових, з повітрям і з людиною не має контакту.»
На засновника цього готельного комплексу поліцейські склали адміністративні протоколи за порушення карантинних норм. За словами речниці поліції області Юлії Ковтун, протоколів два.
«Адміністрація готелю нехтувала карантинними обмеженнями, та продовжувала прийом гостей. Про це поліцейським повідомили місцеві мешканці. За порушення карантинних обмежень правоохоронці склали на підприємця протокол за статтею 44 прим 3 КУПАП. Попри це готель продовжував прийом гостей, тому поліція склала ще один протокол на порушників», - розповіла Юлія Ковтун.
Засновник готелю Едуард Дружбін своєї вини не визнає. Вважає, карантинних обмежень вони не порушували. Всі приміщення, які заборонені для відвідування – закриті. Готель працює, як заклад тимчасового розміщення.
«Перший наряд поліції приїхав 18 квітня. За словами, що були якісь скарги, то яка скарга, куди вона надійшла, нічого не повідомлялось. Ми до вас подивитися. Наступного дня приїхала команда десь чоловік 15 -20 на трьох машинах. Склали протокол зняли на камеру і сказали що додадуть до протоколу.Через два дні, тобто 21.04 приїхав ще один наряд поліції і сказав ще раз, що в них вказівка. Склали ще один протокол, не зважаючи на те що інформація була надана, показали приміщення, зафіксували факт того, що не працюють підприємства, які не мають працювати. І 21-го числа вони склали ще один протокол. І це дуже нагадує на тиск на підприємства, які мають право працювати і мають право і можливість хоч якусь зарплатню оплачувати робітникам, хоч якісь там податки у місцевий бюджет.»
Анна Романова, виконавча директорка Асоціації індустрії гостинності України, каже щоб зберегти українську туристичну індустрію, потрібно прописати зрозумілі для туристів і готельєрів правила розміщення. Щоб заклади, які можуть забезпечити людям умови самоізоляції та посилений санітарний режим, могли працювати.
«Я коли почула про цей інцидент з чернігівським готелем. Я думаю від Асоціації ми звернемося до Кабміну для того, щоб вони надали нормативно правові основи для організації ось такої самоізоляції. Тому що, з одного боку держава каже, і президент каже, що вони максимально хочуть зберегти та допомогти малому та середньому бізнесу, але, з іншого боку, інша рука штрафує тих підприємців, які бодай якось хочуть вижити під час карантину. Готельєри перші, хто зацікавлений в тому, щоб забезпечити всі рівні контролю і безпеки», - сказала Анна Романова.
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.