За таким детально прописаним сценарієм останнім часом у місті працюють шахраї. Серед ночі в квартирах чернігівців лунає телефонний дзвінок. На іншому боці слухавки кажуть: «Ваша близька людина у біді, врятувати її можна лише переказавши гроші».
Тривожний дзвінок про допомогу пролунав і у квартирі Валентини Приходько. Жінка мала передати 10 тисяч гривень псевдоміліціянтам, аби врятувати сина від в’язниці. Проте планам аферистів не судилося збутися.
За 10 хвилин правоохоронці разом з пенсіонеркою вже чекали на шахрая. Останній нічого не підозрюючи поспішав за легкою наживою. Тільки но чоловік переступив поріг дому, як на його руки вдягнули залізні браслети. Проте затримати афериста було не так вже й просто. Окрім кількох спроб втекти чоловік гривнею кинувся домовлятися з міліціянтами.
Олександр Васека інспектор патрульної служби: Он предлагал деньги, говорил, что все порешает, только давайте все забудем. То есть на месте, мол, решим, чтобы не было никаких проблем ни у него ни у нас.
Горе-аферист все-таки опинився у відділку. Чоловік виявився професійним шахраєм. Восени минулого року його вже затримували за аналогічним заняттям. Тоді зловмисник просто заплатив заставу і вийшов на свободу.
Володимир Рапута начальник міської міліції: По всем мошенничествам он даже не помнит, сколько он их совершил. На данный момент следствием инкриминируется ему более 30 фактов мошенничества. Ориентировочная сумма средств, которые были им получены таким образом – более 100 тысяч гривен.
Тепер же аферисту світить не один рік за гратами. У свою чергу міліціянти просять чернігівців не довіряти підозрілим телефонним дзвінкам. А у схожих випадках звертатися до правоохоронців.
Сюжет телеканалу «Дитинець»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: пенсіонерка, шахраї, Рапута