GOROD.cn.ua

1. Всі ми Чикатило? 2. Маніпулювання неосвіченими.

3 Февраля 2013 07:38   Просмотров: 2062
Метки:
Нравится Рейтинг поста: 0
1. Всі ми Чикатило?
Цитата від Худабекова:
Человек от природы хищник и от природы убийца. Сдерживают его только условности эволюции, окружающая среда и воспитание. Что? Нет? Прекратите воспринимать в серьез рафинированного интелигента Достоевского - изучайте историю. Реальную. Кровавую. Дурнопахнущую. Это суть человеческая, увы...
Підтримали: Cheaz Cheazovsky, Константин Борисенко, Константин Ковтун, Вано Кабано, Ярослав Сухомлин

Маємо звичайнісіньку маніпуляцію людською думкою. В людській природі найперше закладено виживання, продовження роду та розвиток. Як їх забезпечити? Тут способи є різні.
Одні, скориставшись порадами від Лукавого, намагаються забезпечити своє виживання за рахунок вбивств. Навіть безліч теорій вигадали для виправдання необхідності масово вбивати інших людей: всілякі теорії класової ворожнечі, расової зверхності, подібне.
Як їм пояснити, що існує й інший спосіб забезпечити своє виживання, розвиток і щасливе життя? Як їм пояснити, що існує світогляд, котрий орієнтує людей не на взаємне вбивство, а на взаємну любов, на взаємодопомогу? І чи зрозуміють? Чи зможуть колись звільнити свої душі від панування в ній Того, хто несе ницість і смерть?


2. Маніпулювання неосвіченими.
Якщо в блогах дві людини написали два різні твердження, один 2 х 2 = 4, а другий 2 х 2 = 7, то яке твердження ви сприймете як істинне? Звісно ж перше. Але чому? Бо ви знаєте, скільки буде 2 х 2. Або ви можете логічним чи іншим раціональним шляхом самостійно знайти правильну відповідь.

А тепер давайте послухаємо Костянтина Ковтуна, психолога:
Мы по-разному воспринимаем происходящие события, по-разному на них реагируем, делаем разные выводы на будущее. Возможно проблема кроется еще и в том, что при общении в виртуальном пространстве мы вынуждены использовать только общение словом (вербальное), которым передается всего двадцать процентов информации, а восемьдесят процентов информации передается невербально (структурирование пространства, поза, мимика, жесты). Информация изначально может быть неправдивой, а проверить это невозможно. В таких случаях слова говорят, - «Верь мне, это правда», тело кричит, - «Ложь! Ложь!», - но ведь мы не видим этого тела...

Отже, щоб довідатися скільки буде 2 х 2, потрібно подивитися на тіло і міміку тих, хто пропонує відповіді. І чия міміка буде більш переконлива, того варіант відповіді і більш правильний. Звісно ж ті, хто оцінюють міміку та інші побічні ознаки, повинні бути позбавленими знань і здатності самостійно раціонально знаходити відповіді на виникаючі питання.

А тепер давайте подумаємо про наступне, навіщо людині, котра не замислила нічого поганого і твердить істину застосовувати якісь додаткові засоби переконування? Вірно, такої потреби немає.

Але це не відноситься до шахраїв! Останні живуть з того, що з допомогою всіляких побічних ознак вводять неосвічену жертву в оману і наживаються за рахунок її грабування та гноблення. Згадайте, приміром, вибори до Верховної Ради. Практично ніхто з кандидатів не говорив про ті закони, за котрими нам варто жити. В основному всі акцентували увагу на таких побічних ознаках як роздавання труйки для жуків та продуктових одноразових пайків.

Та що там вибори, на одній шостій світу майже століття будувався концтабір, котрий всілякі психологи-ідеологи від КПРС людям представляли як вершину людського щастя! І всіляко знищували знання та носіїв знань, оскільки шахрайство в очах освічених людей викликає сміх, а не так бажану шахраям довіру.

Добавить в: