20 Августа 2010 15:14
Просмотров: 2127
Метки:
стах,
горе
Багато хто із професійних журналістів саркастично говорять, що журналістика – друга найдревніша професія у світі, якщо не перша. І тим більше і болючіше це відчувається із розвитком і нашого суспільства та засобів масової інформації. Бо ж кожен хто на паркані написав три літери вже вважає себе журналістом.
Особливо сумно стає коли такі горе-журналісти мають не реалізовані амбіції і купу власних страхів та комплексів, які очевидно тягнуться, ще із самого дитинства. На гора випливають Едипів комплекс і захисна реакція заміщення, яка виявляється в ненависті до жінки. Яка хоч чимось схожа на власну матір.
Почуття власної нереалізованості змушує таких людей навидіти всіх, хто хоч чогось досяг у власному житті. Але йдучи на повідку у власних деструктивних душевних покликів людина потрапляє у замкне коло, яке вже власними силами не здатна розірвати. Як наслідок асоціальні думки розвиваються за типом снігового кому. Через постійне нервове напруження людина починає шукати неприродні способи релаксації: частіше алкоголь і наркотики чи за Фрейдом (Фройдом) гіперактивність лібідо чи навпаки значне його пригнічення (такі люди часто починають займатися творчістю рідше спортом).
В більшості випадків такі особистісні проблеми спотворюють світосприйняття. Людина відчуваючи свою відмінність від інших починає цю відмінність звеличувати. Що свою чергу виступає захисним механізмом , який витісняє проблеми із свідомого рівня на підсвідомий.
В таких випадках людина починає сприймати свою особливість, як дар вищої, а поведінкові моделі будуються за принципом боротьби добра зі злом (Супергерой виступає на шлях покарання всіх негідників). Оточуючим часто здається, що нічого страшного не трапилося і людина просто приділяє занадто багато уваги «Дурницям». Але як той «Супергерой» безпідставно починає звинувачувати «Антигероїв» в у всіх людських бідах. І за класикою жанру «Супергерой» не може обходитися без прекрасної леді. Увагу якої намагається привернути різними, не завжди адекватними способами. Правда зазвичай жодна із жінок не витримує неадекватної поведінки прихильника, що значно ускладнює видужання пацієнта.
Якщо ж на цьому рівні не надати відповідної кваліфікованої допомоги пацієнту, зростає можливість переходу від думки (слова) до діла. Особливо цьому сприяють нервові потрясіння, що можуть спричини пограничний нервово-депресивний, чи навіть маніакально-депресивний стан.
Якщо допустити такий розвиток подій то, пацієнт потребуватиме примусової госпіталізації та медикаментозного лікування.
Удивляет асоциативный ряд Облака-тегов месного горе-журналиста И. Стаха. ЕСТЬ НАД ЧЕМ ЗАДУМАТЬСЯ.