Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 34 роки вона працює двірницею. Що найбільше ображає працівницю комунальної сфери? (відео)

34 роки вона працює двірницею. Що найбільше ображає працівницю комунальної сфери? (відео)

У цьому дворі все мешканці будинку знають пані Наталію. Вона щодня проводжає їх з дому на робота та навчання. Жінка з 6-ї ранку працює, щоб привести до ладу доріжки та під’їзди будинку №12 на вулиці Рокоссовського. Кожного ранку вона прокидається на початку 5-ї аби все встигнути до роботи.



Наталія Осіпова, двірниця: «Утром встаю, принимаю душ, пью чай и иду гулять с собакой. В 5:30 бегу на троллейбус и приезжаю быстренько на работу».

Такий режим дня у жінки вже більше 30 років.

Наталія Осіпова: «После рождение ребенка сидела дома, а когда выходила из декрета куда-то надо было устраиваться на работу. В итоге устроилась сюда. Думала временно, а получилось на долго».

Так жартує вона. А в них в сім’ї склалась ціла династія двірників.

Наталія Осіпова: «У меня и мама, и муж работали дворниками. Также я работаю и дочка моя сейчас уже 5 год тут работает. У нее 3 детей».

Ця робота на свіжому повітрі потребує не аби якої фізичної підготовки.

Наталія Осіпова: «После уборки снега прихожу домой и падаю трупом. Лежу 2 часа. После отдыха надо приступать к домашним обязанностям».

Каже, за стільки років звикла до багатьох мінусів в роботі та досі не може змиритися із людьми, котрі не поважають чужу працю.

Сьогодні ж знайти двірника дуже складно, робота не приваблює молодь. Така ж ситуація і з трактористами на комунальних підприємствах.

Володимир Кондратенко, тракторист: «Ви ж бачите, які у нас трактористи, через 2-3 роки всі підуть на пенсію».

Володимир вже 10 років чистить міські дороги трактором поки ви спити у своїх ліжках. Зараз він працює на цьому маленькому залізному прибиральнику, спеціалізується на міждворових проїздах. Робота не з легких, потребує максимальної концентрації і щодня залишає по собі головний біль.

Ми так звикли до роботи всіх цих людей, котрі щодня роблять наше місто чистішим, що часто просто забуваємо, наскільки важлива їх праця. Та якщо хоч на день працівники сфери житлового господарства припинять свою роботу, що трапиться з містом. Наступного разу, коли ви спробуєте залишити сміття просто на вулиці, згадайте про пані Наталію, котра все своє життя прибирає свої двори.

18 березня в Україні відзначають День працівника ЖКГ.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: професійне свято, ЖКГ, комунальн, Володимир Кондратенко, Наталія Осіпова, «Дитинець»

Добавить в: