Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Кавуни, що ростуть на деревах, і морська риба, яка плаває у пустелі (відео)

Кавуни, що ростуть на деревах, і морська риба, яка плаває у пустелі (відео)

Це не вигадки. Це – сільське господарство Ізраїлю. Країна, половина території якої – пустеля, завдяки новітнім технологіям досягла неабияких успіхів у аграрному секторі. Сьогодні Ізраїль забезпечує продукцією себе і поставляє її на ринки інших країн, а в Україні купує зерно. Про співробітництво між державами у галузі сільського господарства говорили на бізнес-семінарі в обласній державній адміністрації.



Громадська діяльність, спрямована на зближення двох народів, – так говорить про роботу Асоціації сприяння розвитку і співробітництву «Ізраїль – Україна і країни СНД» її президент Леон Табаков. Він розповідає, що ініціативні люди об’єдналися, аби передавати нові технології Україні. Більше п’ятнадцяти років організація працює з різними областями нашої держави, співробітництво з Чернігівщиною планується налагодити у галузі сільського господарства. Тому її представники зустрілися з аграріями та керівництвом області. За словами заступника голови облдержадміністрації Сергія Сергієнка, регіон підтримує зв’язки з більш ніж 120-ма країнами, а зовнішньоторговельний оборот АПК складає майже половину від усього обороту.

Ізраїльські експерти стверджують, Україна може стати годувальницею якщо не Європи, то східної частини усієї земної кулі. У нас досвідчені люди та родючі ґрунти. До речі, 95% українського експорту на ізраїльський ринок – це зерно.

«Новаторські технології Ізраїлю – шлях до успіху» — учасникам семінару презентували досягнення цієї держави у аграрній галузі. Половина території Ізраїлю – пустелі, а на іншій тут досягли високотоварного сільського господарства. Високотоварне – це коли одна людина в країні може годувати 40 своїх співгромадян, в Ізраїлі, до слова, аж 100. І все – завдяки новітнім науковим розробкам.

Розвивати регіональне співробітництво між ізраїльськими та чернігівськими аграріями можна, та не все тут залежить тільки від Асоціації. Місцеві виробники мають не лише чітко визначити, якої саме допомоги потребують – технологічної, фінансової чи навчальної. Вони обов’язково мають відвідати Ізраїль, каже Леон Табаков. Адже заочне створення бізнесу неможливе.

«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ізраїль, Леон Табаков, аграрна галузь, «Сівер-центр»

Добавить в: