Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » По справі вбивства родини Череванів відбулося 15 засідань, а вироку все ще нема

По справі вбивства родини Череванів відбулося 15 засідань, а вироку все ще нема

 



Вже 15 (!) засідань відбулося у справі вбивства родини Череванів з Києва - 31-річного Миколи, 28-річної Вікторії та їхнього 4-річного сина Богданчика. Їх розстріляли у травні минулого року і закопали тіла в лісосмузі поблизу Садового Менської громади. На лаві підсудних — трійця із Сосниччини: 23-річний Святослав Гончаров, яко­го вважають організатором розправи, 28-річний Олександр Черниченко і 21-річна Альона Ярмола. 26 вересня у Деснянському райсуді Чернігова ма­ли перейти до допиту підсудних. Проте, як і мину­лого разу, допит відклали...

Читайте також:

У справі вбивства родини Череванів заслухали свідків та дослідили зміст телефону підозрюваної

У суді прокурор заявив, що Гончаров, Черниченко та Ярмола перед убивством родини з Києва планували інший злочин

Обвинувачені у справі вбивства родини Череванів відмовились від своїх показань у суді

Вбивство на День матері. Що відомо про тих, хто його скоїв?

На попередніх засіданнях вже дослідили протоколи й доказову базу, заслухали висновки експертів, допитали потерпілих І майже усіх свідків (окрім двох). Планувалося, що суд заслухає іх на засіданні 26 вересня і перейде до фінальної частини — допиту обвинувачених і судових де­батів. Але того дня слухання почалося з повідомлення про­курора про те, що забезпечити явку останніх двох свідків не вдалося. У зе ’язку з цим він запропонував одразу пере­йти до допиту обвинувачених, а свідків попросив допита­ти наступного разу. І додав: «Якщо вони не з 'являться, то я від них відмовлюся». Щоправда, ймовірність їхньої по­яви на наступному засіданні мінімальна. Річ у тім, що до­питати мали двох міняйл, у яких, за даними слідства, Яр­мола і Гончаров обміняли на гривні викрадену в убитої ро­дини валюту. З’явитися на суд для цих двох свідків озна­чає підставити самих себе, адже тоді доведеться визнати, що вони беруть участь у незаконних валютних операціях.

У свою чергу адвокати потерпілих скористалися відсутніс­тю свідків і зразу ж виступили проти клопотання прокуро­ра про зміну порядку слухання. Головуючий суддя поціка­вився також думкою потерпілих.

— Треба продовжувати засідання! — заявила мати по­кійного Миколи Олена Черевань. — Які ще докази треба, якщо вже все і так доведено. Нам дітей ніхто не поверне. Скільки ще часу ми повинні чекати, поки їм (підсудним. — Авт.) винесуть вирок? Уже сил немає це терпіти!
— Та їм уже давно треба було винести вердикт! — під­тримав дружину Юрій Черевань.

Окрім Миколиних батьків, на слуханні були мати і тітка Вікторії. Втім їхньої думки суд не запитував, оскільки жінки перебували в суді лише як слухачі (статус потерпілої має сестра Вікторії — .Валентина, але на засіданні її не було. Зрештою, порадившись, колегія суддів вирішила таки пе­ренести допит обвинувачених на наступне засідання і ще раз викликати на нього свідків.



Наостанок прокурор подав клопотання про продо­вження підсудним запобіжного заходу у вигляді триман­ня під вартою ще на два місяці. Гончаров, Черниченко та їхні захисники не заперечували. А ось Ярмола попросила випустити її із СІЗО під домашній арешт. На цьому на­полягав і її адвокат, який зазначив, що Альона буцімто не мала умислу вбивати Череванів і не брала участі в пособницьких діях. А ще він зазначив, що нібито немає ризи­ків впливу на свідків, адже майже всі вони вже допитані. І наголосив на тому, що його підзахисна має ІІІ групу інва­лідності й онкологічне захворювання. Як альтернативу за­хисник запропонував дати можливість Ярмолі вийти із СІ­ЗО під мінімальну заставу у 80 прожиткових мінімумів (це близько 242 тисяч гривень). Втім такі аргументи на суд­дів не подіяли і вони подовжили тримання під вартою всім трьом обвинуваченим.

Після засідання рідні загиблих в один голос заявили присутнім журналістам, що добиватимуться для вбивць виключно довічного ув'язнення.
— У цьому прагненні нас усі підтримують, — запевнив Юрій Черевань. — А ще нам дзвонили знайомі із Сосниці і казали, що днями бачили Ярмолу. Мовляв, на вихідні її відпускають із СІЗО додому. Я дзвонив прокуророві, той відповів: «Не може бути». Не знаємо, що й думати...

Наступне слухання у справі відбудеться 11 листопа­да. На ньому нарешті мають перейти до допиту підсудних.

Джерело: газета “Гарт”, Олексій Прищепа

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Черевань, вбивство, Ярмола, Гончаров, Черниченко

Добавить в: