Сергій Панкратов зі Сновська, що розплатився на ринку сувенірною купюрою отримав вирок
58-річний Сергій Панкратов зі Сновська, який на місцевому ринку ошукав пенсіонерку, розрахувавшись із нею сувенірною тисячею гривень. Днями аферисту винесли вирок.
Люди розказують, що Панкратов уже має кілька погашених судимостей (за крадіжку і побиття знайомого). Раніше він працював двірником, потім якийсь час — на хлібозаводі. Та звідти його вигнали (буцімто за пиятику), тож зараз перебивається підробітками. Можливо, це й підштовхнуло його на аферу. Жертвою пройдисвіта стала мешканка одного із сусідніх сіл — 70-річна Олена Федорівна, яка приїжджає на «Коржівський ринок» торгувати молочним.
— Я цього Панкратова вже давно знаю. Він не раз купував у мене молочне, тож я йому довіряла. Навіть давала в борг, — розказує вона. — Одна справа, якби я в грошах зовсім не розбиралася. Але ж все життя пропрацювала в держстрахуванні. Сергій просто скористався моментом. Того дня був сильний дощ. Лило як з відра. Він підійшов до мене зі своєю дочкою Юлією і її співмешканцем. Узяв молока, сметани та сиру аж на 530 гривень. Простягнув «купюру», складену вчетверо, і каже: «Борг теж порахуйте»(бо був мені винен 150 гривень). Через зливу я ту«купюру» зразу поклала в кишеню, щоб не намокла. Ще й 320 гривень решти дала. Вони втрьох подякували та й пішли собі.
А потім до мене підійшла односельчанка Тамара, з якою я на ринок приїхала. її чоловік виорав мені город, тож я й вирішила розплатитися за оранку. Так і віддала ту «купюру» згорнутою. Тамара зразу не помітила, що то сувенірна банкнота, і пішла з нею в магазин. А вже там виявилося, що гроші несправжні. Спершу я хотіла владнати все мирно. У мене є номер Панкратової дочки, тож набрала її. Та слухавки вона не взяла. Тоді я викликала поліцейських. Коли назвала їм прізвище — Панкратов, то вони зразу зрозуміли, про кого мова. Нагрянули до нього додому. Заперечувати вини він не став. А десь за тиждень сам, як ні в чому не бувало, прийшов до мене на ринок: «ЗдрастуйтеІ Я вам гроші приніс». Поклав тисячу. Справжню. І пішов. Вибачення так і не попросив.
Панкратова судили за ч. 1 ст. 190 ККУ (шахрайство). Йому світив штраф (до 51 тисячі гривень), громадські чи виправні роботи або ж до З років обмеження волі. Свою провину він визнав беззаперечно. Тож суддя пожалів його і присудив 200 годин громадських робіт. А ще зобов'язав компенсувати державі 2 271 гривню процесуальних витрат.
Джерело: газета “Гарт”, Олексій Прищепа
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Панкратов, Сновська, вирок, шахрайство