Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » У Чернігові попрощалися з двома військовими

У Чернігові попрощалися з двома військовими

 

23-го травня у Чернігові попрощалися з двома військовими. Чоловіки загинули у боях на Донеччині та Харківщині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.





Солдат Пацаловський Віталій Володимирович народився 06 лютого 1993 року
. Закінчив Чернігівську школу №28, а після неї - училище №6. З початком повномасштабної війни не лишився осторонь та долучився до лав Збройних Сил України. Боронив Батьківщину на посаді командира бойової машини-командир механізованого відділення. Загинув 09.05.2024 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном у Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.



Солдат Польовий Іван Миколайович народився 18 травня 1987 року. Після закінчення школи у Чернігові вступив у професійне технічне училище та опанував професію тинькаря, маляра. Працював за фахом. Після початку повномасштабного вторгнення рф до України став на захист її Незалежності. Боронив Батьківщину на посаді сапера інженерно-саперного взводу. Загинув 31.07.2023 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Встановити особу воїна вдалося за результатами ДНК-експертизи. Попрощалися у Чернігові, поховали на Яцево.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, військові

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (9)

Додати коментар
Проблема 19 липня 2024 г. (00:20) #[1]
Как обновить данные - нахожусь в РФ ( гражданство Украины ), тут ничего не работает и через впн резерва+ нет ? номер телефона есть , но уже роуминг здесь всё и смски не приходят - как быть ?
Anonim 19 липня 2024 г. (11:10) #[2]
Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ РЅР° [1]
Напишіть в ГУР чи СБУ, там вам розкажуть що робити.
Anonim 19 липня 2024 г. (11:13) #[3]
старший лейтенант, представник ОК Північ Олександр Бабич, Саньок, Саня, Санчес, от скажи мені чому я повинен за тебе робити твою роботу? От коли в мене була рука зламана я виходив і працював однією рукою. Я не хапав тіпов під під'їздом і не віз на будівництво. Ти все своє трудове життя живешь за мої гроші (податки) і коли почалася війна і ти повинен ті гроші йти відпрацьовувати ти ходишь такий красивий і чистий по Чернігову і кажешь що я повинен за тебе воювати? Так поверни всі мої податки для початку
Anonim 19 липня 2024 г. (11:16) #[4]
Олександр Бабіч добре прилаштувався. Говоряща голова ОК Північ. Не могли на його місце жінку поставити? Сам трутень, а людей посилає воювати
Anonim 19 липня 2024 г. (13:51) #[5]
Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ РЅР° [4]
Можу тільки погодитись, на таких посадах повинні перебувати або жінки, або ветерани після тяжких пораненнь. Аналогічний чувачок-землячок пристроївся на посаду балакучої голови до ВПС.
Бусификация 19 липня 2024 г. (15:00) #[6]
Какой забавный парень,красиво начинает это видео с угроз.
Anonim 19 липня 2024 г. (16:30) #[7]
Чернигов - ПГТ маленький. Ходи оглядывайся...
Anonim 19 липня 2024 г. (17:30) #[8]
Файний, бо може собі позволить. А от нам треба нові навички здобувати: для початку біг з перепонами, паркур якийсь. Айкідо може яке, щоб висвобождатись від захватів, альпінізм промисловий, тощо. Треба, не шановні ухилянти не бухать було, а тримати себе в формі.
Anonim 19 липня 2024 г. (22:43) #[9]
Більше штрафів, покарань, обмежень, податків, акцизів, підвищень тарифів, погроз для населення! І точно буде патужна перемога... А потім буде як у фільмі Слуга Народу "Людііііі, аууууу, ви гдєєєє?".
 

Коментарі (9)

Додати коментар
Проблема 19 липня 2024 г. (00:20) #[1]