Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Яким майбутнє центру дитячо-юнацького туризму у Ялівщині бачать громадські організації Чернігова

Яким майбутнє центру дитячо-юнацького туризму у Ялівщині бачать громадські організації Чернігова

 

Скеледром, лазертаг, музичні та історичні фестивалі, проведення лекцій та семінарів на тему активного відпочинку. Такі ідеї щодо використання центру дитячо-юнацького туризму у Ялівщині мають керівники чернігівських організацій, що займаються туризмом, Олександр Михайлов та Віктор Коновал.



Саме таким організаціям планує здавати будівлю центру в оренду міський голова Владислав Атрошенко.

"Може, кемпінг невеличкий. Фестивалі можна проводити, це класна огороджена територія, закрита, з усіх боків великий паркан, це ліс, може, бардівські фестивалі. Для реконструкторів фестивалі, бо Ялівщина – це ж історичне місце", – пропонує голова правління екстрим-клубу "SemargL" Олександр Михайлов.

Також Олександр пропонує на територіє центру відпрацьовувати пошукові роботи, проводити тренінги, лекції та семінари на різні теми, зокрема – з тактичної медицини, навіть організовувати вечірки. Проводити зустрічі з макдрівниками, тощо.

Нагадаємо, центр дитячо-юнацького туризму в Ялівщині заснували у 1998 році.

25 листопада цього року на сесії міської ради депутати надали дозвіл Фонду комунального майна на розроблення проєктів землеустрою на земельну ділянку площею 3,5 гектари. Тоді під стіни міської ради вийшли близько сотні протестувальників з плакатами та вимогами захистити Ялівщину і відкласти це рішення.

Керівник громадської організації «Еко Місто» Сергій Безбородько казав, що даний дозвіл – це перший крок до майбутнього продажу і забудови цієї території. Міський голова Владислав Атрошенко сказав, що будувати багатоповерхівки в Ялівщині ніхто не буде, а будівлю центру згодом планують здавати в оренду тому, хто займатиметься розвитком туризму.

"Туди треба запускати якісь атракції, це треба оживляти. Це будуть символічні кошти, там нема мети на орендаторах щось заробити. Будемо дивитися на ті норми, які у нас є, у нас є обмеження ще, які унормовують платежі за квадратний метр, податок на землю. Але у будь-якому разі, якщо це будуть якісь пільгові ціни, згідно з процедурою будемо голосувати їх на сесії", – сказав тоді Атрошенко.

Олександр Михайлов каже, якщо приміщення дійсно здаватимуть за символічну плату, йому пустувати не дадуть.

"Поки що не думали нічого, не радився зі своїми товаришами по клубу. Загалом сама думка цікава. Зробити там який-небудь хаб туристичний для активного відпочинку, бо дуже кльове приміщення. Я думаю, ще багато таких наших товаришів по цеху, може, кому буде цікаво. Наприклад, нашій організації це все приміщення дуже велике, просто таких об’ємів ми не потребуємо".

Будуть прораховувати варіанти і розглядати пропозиції і в агенції активного відпочинку "EcoTravel", розповів її керівник Віктор Коновал.

"Ще, крім оренди, є багато якихось нюансів, треба над цим міркувати і прораховувати. Наша компанія спеціалізується на водному відпочинку, це така специфіка, то будемо думати і будемо дивитися. І, в залежності від пропозиції, будемо приймати рішення. Ми робили скелелазні тури, ми робили велосипедні тури. І ми можемо про цю тему ще міркувати".

Усі варіанти розглядатиме спеціальна комісія та представники громадськості, сказав Владислав Атрошенко. Якщо серед охочих влаштовуватимуть конкурс, "SemargL" подаватиметься на нього, сказав Олександр Михайлов. Нинішній центр дитячо-юнацького туризму, за словами Атрошенка, хочуть перемістити на Подусівку.

"Є варіант, що воно може бути реалізовано в наступному році. Просто стоїть приміщення, яке треба утримувати за досить серйозний кошт, неспівставний з тією кількістю дітей, яким дадуть ці навички".

Директор центру Олександр Гаврилей від коментарів відмовився.

Джерело: Суспільне Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: центр, дитячо-юнацький, туризм, Ялівщина

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (11)

Додати коментар
Anonim 13 грудня 2021 г. (18:48) #[1]
На території вже багато повалених дерев (схоже на штучну допомогу) тому Атр що задумав те і буде
Anonim 13 грудня 2021 г. (21:29) #[2]
Очень скорбно читать , что городскому бюджету накладно содержать это помещение. А Подусовка пусть будет вашей, там вам будет "комфортно и уютно". Вы уже почти все прибрали в свои липкие руки! Стыдно забирать у детей то, что принадлежит им , а не вам!
Гражданин 14 грудня 2021 г. (11:44) #[3]
Тоже думаю что "пан мер" уже порешал, что там будет... очень жаль, что такое помещение в таком месте уйдет в небытие. А "пан мер" все бизнес запускает и запускает, запускает и запускает. Но надо помнить: все когда то заканчивается...пан мер.
Anonim 14 грудня 2021 г. (12:49) #[4]
Тут - прямая взаимосвязь: есть Центр детского туризма - нет самого туризма. А нет Центра - есть туризм. Проверено десятилетиями.
Anonim 14 грудня 2021 г. (13:13) #[5]
"Просто стоїть приміщення, яке треба утримувати за досить серйозний кошт, неспівставний з тією кількістю дітей, яким дадуть ці навички" Так може треба краще цей Центр рекламувати? Тоді і дітей буде багато. А взагалі 600 тис грн на рік - не такі великі гроші для міського бюджету
Anonim 16 грудня 2021 г. (01:53) #[6]
Відповідь на [5]
Надо не рекламировать. А для начала все отремонтировать, обустроить современные площадки, сделать спортивную инфраструктуру вокруг, а потом уже и рекламировать. А просто рекламировать заброшенную территорию - такая себе затея. Не могу понять, почему власти не хотят этим заняться. Город бы вложился и потом постепенно можно было бы за деньги сдавать это помещение разным секциям, а они уже оказывали бы платные услуги. Мне лично не жалко заплатить за то, чтобы ребенок занимался на ухоженной территории, да еще и в таком отличном месте в плане природы.
Anonim 14 грудня 2021 г. (16:22) #[7]
Мне уже за сорокет. Кружки во Дворце пионеров помню, футбол на ДЮСШ и Гагарина помню, фотокружок в ЖЭКе помню и так далее. А вот об этом центре туризма впервые услышал месяц назад. При этом знаю пару человек, увлекавшихся туризмом. Чудеса -)))
Anonim 14 грудня 2021 г. (19:41) #[8]
Відповідь на [7]
Станции юных туристов, как и станции юных техников и станции юных натуралистов существовали везде в городах. Тот, кто интересовался, знали, а кто не интересовался, те и не знали о существовании этих учреждений.
Anonim 15 грудня 2021 г. (09:34) #[9]
Відповідь на [8]
Дякую , пане Ломака
Anonim 15 грудня 2021 г. (14:30) #[10]
Не те менеджеры пошли....
nturist 17 грудня 2021 г. (00:23) #[11]
вопервых застраивать мы обещаем честно честно не будем, во вторых содержать центр очень дорого, а в третьих есть куча других туристических центров, куда перенаправим детей - ну вы поняли
 

Ваш коментар

Ім'я:
Коментар:
  Якщо у вас не виходить залишити коментар,
будь ласка, оновіть ваш браузер до останньої версії