Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Ще одна смертельна ДТП на Чернігівщині. Подробиці (фото)

Ще одна смертельна ДТП на Чернігівщині. Подробиці (фото)

 

Сьогодні близько 16.30 до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду поблизу села Рівнопілля Чернігівського району. Водій вантажного автомобіля "Volvo" з напівпричепом "Shmitz" здійснив зіткнення з трактором, що рухався в крайній правій смузі руху у попутному напрямку без увімкнених зовнішніх світлових приладів. Внаслідок зіткнення трактор розірвало на дві частини, водій трактора, 1977 року народження, загинув на місці події, пасажира трактора госпіталізовано  до реанімації. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Зараз на місці пригоди працюють поліцейські, застосовано мобільну криміналістичну лабораторію.

Більше подробиць згодом.





Джерело: Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Рівнопілля, аварія

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (14)

Додати коментар
Anonim 8 грудня 2021 г. (21:55) #[1]
Надо уже Укрзализныцей перемещать грузы, от этих вантаживок спасу нет.
Anonim 9 грудня 2021 г. (13:11) #[2]
Відповідь на [1]
а свет в тракторе включить слабо
Anonim 8 грудня 2021 г. (22:08) #[3]
Водитель фуры совсем в глаза что ли долбится, что в своей же полосе снёс трактор?..
Anonim 9 грудня 2021 г. (09:01) #[4]
Відповідь на [3]
трактор рухався в крайній правій смузі руху у попутному напрямку без увімкнених зовнішніх світлових приладів
Anonim 9 грудня 2021 г. (17:52) #[5]
Відповідь на [4]
Ок, я был неправ. Частично. Потому как, если водитель фуры, заметив в свете фар такой крупный объект как трактор не смог остановиться, то на нём тоже вина. Ибо превышал разумную скорость, позволяющую вовремя среагировать на препятствие.
Anonim 10 грудня 2021 г. (08:50) #[6]
Відповідь на [5]
Ок, ты просто беспричинно треплешься.
я 8 грудня 2021 г. (22:42) #[7]
дороги не чистят, вот и аварии.
жук 9 грудня 2021 г. (07:41) #[8]
естественно трактор без катафотов и габаритных огней- ествественный отбор- премию Дарвина в студию
Anonim 9 грудня 2021 г. (12:30) #[9]
фуры тоже любят постоять ночами скраю обочины, сколько аварий...
Anonim 10 грудня 2021 г. (08:50) #[10]
Відповідь на [9]
ты тоже любишь спать на обочине. что дальше?
Anonim 9 грудня 2021 г. (13:06) #[11]
Вчера ехал по Киевской трассе,скорость 90 км/ч,темно,ледяной дождь, но фуры обгоняли как стоячего..
Anonim 9 грудня 2021 г. (15:04) #[12]
=без увімкнених зовнішніх світлових приладів= А как это определили? Водитель в реанимации сказал? Видеорегистратор на фуре? А фары на фуре в 16:30 были включены?
Anonim 9 грудня 2021 г. (18:50) #[13]
Видеорегистратор на фуре
Anonim 10 грудня 2021 г. (08:49) #[14]
Видеорегистратор на фуре? А фары на фуре в 16:30 были включены? - а если да, что абсолютно логично, то какие претензии еще или абы ляп?