Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » У Чернігові від тепла відключили 161 багатоповерховий будинок

У Чернігові від тепла відключили 161 багатоповерховий будинок

 

В м. Чернігові по вул. Бєлова,6а о 05 год. 06 листопада внаслідок різкого падіння тиску у системі теплоносія сталися аварійне спрацювання системи захисту обладнання котельні, зупинка подачі гарячої води та забезпечення опалення споживачів. Відключені 161 багатоповерховий будинок, 3 школи, 6 дитячих садочків, частина дитячої поліклініки. Холодна вода подається.



На фото котельня по Бєлова, 6а

Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами АТ «Чернігів-облтеплокомуненерго».

Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Белова, аварія, котелья

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (17)

Додати коментар
я 6 листопада 2021 г. (15:13) #[1]
C такими ржавыми трубами абонплата должна быть в 10 раз ниже!
Anonim 6 листопада 2021 г. (18:06) #[2]
Відповідь на [1]
Трубы не ржавые а древние, почти антиквариат.
Anonim 6 листопада 2021 г. (18:11) #[3]
Відповідь на [1]
Где логика? Наоборот дороже должно быить. Чтоб компенсировать потери от котельни до потребителя + ускоренная амортизация на замену труб
Anonim 6 листопада 2021 г. (21:08) #[4]
Відповідь на [3]
Ну так плати больше, баран! Они же сделали оплату за доставку. Куда эти деньги идут?
Anonim 7 листопада 2021 г. (08:59) #[5]
Відповідь на [3]
Амортизация давно накоплена и... успешно разворована.
Anonim 6 листопада 2021 г. (20:58) #[6]
ппц и это зима ещё не началась...
Anonim 7 листопада 2021 г. (13:30) #[7]
Зачем содержать эту трубную инфраструктуру? Газовый котел в квартире и никаких проблем. Не проще ли устроить кредитную программу, по отказу от ЦО и переходе на газовые котлы?
житель 7 листопада 2021 г. (16:56) #[8]
Відповідь на [7]
Эти слуги-жлобы удавятся, но никогда и ничего не сделают во благо народа. Они до последнего будут доить и без того нищий народ.
Anonim 8 листопада 2021 г. (08:26) #[9]
Відповідь на [7]
Де кредитні кошти брати? В тумбочці?
Anonim 7 листопада 2021 г. (17:36) #[10]
Хоть шото делает )
Anonim 8 листопада 2021 г. (08:19) #[11]
Відповідь на [10]
Тогда уже выше бери - в прорыве трубы виноват не Владик а Путин, 100%
Anonim 9 листопада 2021 г. (00:05) #[12]
Відповідь на [11]
Это даже к гадалке не ходи!
Anonim 8 листопада 2021 г. (09:28) #[13]
Когда стабилизируется подача отопления в 71 дом по проспекту Победы? С 11.10.21 больше половины времени тепло отсутствует. Достали.
Умник 8 листопада 2021 г. (10:18) #[14]
Шо вы тут спор развели, по ходу ошибка в заголовке, 161 дом это почти все Рокосы
Anonim 8 листопада 2021 г. (11:51) #[15]
Прочитайте источник, к концу ликвидации аварии домов без тепла было уже 175 а не 161 https://dcz.cg.gov.ua/index.php?id=443381&tp=0 так что никакой ошибки нет и не только Рокоссовского а и 1 Мая и далее по списку
Anonim 8 листопада 2021 г. (23:03) #[16]
Я уже думал новость из Дубаи.
Anonim 9 листопада 2021 г. (19:17) #[17]
А никому не кажется странным, что из труб котельных на Полуботка и за "Силуэтом" не видно даже подобия дыма или пара?