Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Думич - більше не керує патрульною поліцією Чернігівської області

Думич - більше не керує патрульною поліцією Чернігівської області

 

Начальника управління патрульної поліції області Андрія Думича і двох його заступників відсторонили від посади на час розслідування. Про це Суспільному повідомив пресофіцер патрульної поліції області Віталій Копистко.



Зі слів заступника начальника департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, на посадах відсторонених керівників патрульної поліції Чернігівщини поки що працюватимуть інші поліцейські. Хто вони — повідомлять згодом.
Рішення ж щодо подальшої служби Андрія Думича і його заступників в управлінні патрульної поліції Чернігівської області приймуть за результатами розслідування і перевірок.

Нагадаємо в ніч на 2 жовтня група молодиків побила двох чернігівців. Артур Єрохін загинув, Володимир Савон потрапив до реанімації. З’ясувалося, що обидва – працівники поліції, які були у відпустці. За підозрою в скоєнні вбивства затримали чотирьох підлітків, троє з них неповнолітні. Як з’ясувалося згодом, поліцію щодо бійки на Масанах викликали 5 разів. Тричі приїжджали екіпажі патрульних, які нікого з учасників бійки не затримали. У ДБР відкрили кримінальне провадження, щоб надати оцінку діям патрульних. Проводять розслідування в рамках ст.135 ч.3 ККУ — “Залишення людини в небезпеці”. Стаття передбачає кримінальну відповідальність, зокрема позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Раніше Андрій Думич сказав, що викликів і виїздів на місце було декілька, дії підрозділу не коментуватиме.

Джерело: «Суспільне Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Думич

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (24)

Додати коментар
Anonim 7 жовтня 2021 г. (19:50) #[1]
Отстранили? Вполне естественная ситуация при проведении расследования.
Anonim 7 жовтня 2021 г. (19:56) #[2]
Канал Discovery: поймали, сфотографировали, отпустили. Кароче пойдет он на повышение и все наказание.
Anonim 7 жовтня 2021 г. (20:26) #[3]
При чем тут залишення людини в небезпеці??? Их разве не для пресечения хулиганки вызывали?
Артюх Сергей 7 жовтня 2021 г. (20:34) #[4]
А за крышевание преступников хоть один мразина ответит или также все наблюдают за развитием, а мне киллера остается разыскивать т.к. по закону ну ни никак.
Anonim 8 жовтня 2021 г. (10:28) #[5]
Відповідь на [4]
Сьогодні кіллер найдешевший варіант.
Anonim 7 жовтня 2021 г. (20:53) #[6]
"Правову оцінку діяльності чи бездіяльності патрульних, які виїжджали за викликом щодо побиття поліцейських у Чернігові вночі 2 жовтня, надасть Державне бюро досудових розслідувань. Розслідується провадження за ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває у небезпечному для життя стані та позбавлена можливості вжити заходи до самозбереження). "Наразі триває активна фаза слідства", - прокоментували в ДБР" - судя по видео Ерохин действительно был "позбавлений можливості вжити заходи до самозбереження"
Anonim 7 жовтня 2021 г. (20:58) #[7]
Кого оставили в опасности?
Anonim 7 жовтня 2021 г. (21:15) #[8]
Какой бред! Со стороны патрульных, максимум, что можно предъявить - халатность. И только часть первая. Вина патрульных, что не составили на двух коллег протоколы за правонарушение по ст.178 КУпАП. Патрульные не виноваты, что после их отъезда кто-то кому-то голову отбил, а на момент присутствия патрульных пострадавшие из всех видов помощи нуждались разве что в душе Шарко. Начальству патрульных юридически тоже можно эту статью впаять, вот только утверждение штатов патрульной полиции и уровень оплаты труда подчиненных - явно не их полномочия.
Anonim 8 жовтня 2021 г. (10:09) #[9]
Відповідь на [8]
По этой статье в пятницу и субботу можно пол Чернигова оштрафовать
klever-69 8 жовтня 2021 г. (22:15) #[10]
Відповідь на [8]
какая халатность????вы про где????если патрульные не предполагали что после их отъезда начнется месиво,то нехай валят назад в бармены и кухарки!!!!!раньше у ментов было золотое правило-пьяного коллегу забирали и везли домой не взирая на чины и должностя.....а то и по сапатке своим давали чтоб не буянили.и опять же-домой!!!а сейчас я сморю мусор мусору-мусор!!!!дореформились.....
Anonim 12 жовтня 2021 г. (08:34) #[11]
Відповідь на [10]
"если патрульные не предполагали что после их отъезда начнется месиво,то нехай валят назад в бармены и кухарки!" - это и есть обыкновенная халатность. Плюс, у них же теперь Тойоты: всю веселую компанию, как когда-то в "стакан", не усадишь.
Артюх Сергей 7 жовтня 2021 г. (21:56) #[12]
А как Атрошенко заказы выполнять будет, если этих мразей не останется?
Артюх Сергей 7 жовтня 2021 г. (21:57) #[13]
Форд продай и вали работать "полицейский"
scorpion 8 жовтня 2021 г. (09:08) #[14]
Сейчас говорят: Пустое место и прожигание денег.
Anonim 8 жовтня 2021 г. (09:22) #[15]
Не понимаю, убили копа и такое началось. Каждый день сколько рядовых граждан страдает и реакции со стороны полиции - НОЛЬ, от слова совсем.
Anonim 8 жовтня 2021 г. (10:11) #[16]
Відповідь на [15]
Вспомните сколько шума было вокруг Малоштан, или как ее там, когда толпа малолеток избивала ее. Тут не из-за копа шумиха, а из-за того, что убийцы - дети
Anonim 8 жовтня 2021 г. (11:05) #[17]
Відповідь на [16]
Какие уже дети? Им по 17 -18 лет, а это возрас не детский.Пора отвечать за свои деяния по полной.Убивали не по-детски.Ничуть их не жаль,как и их родителей,для которых высший показатель воспитания купленный телефон деткам и завтраки за столом.
Anonim 8 жовтня 2021 г. (12:02) #[18]
Відповідь на [16]
Ну да, как шляться бухими по ночам так взрослые, а как отвечать за убийство с отягчающими так сразу "онижедети".
Anonim 10 жовтня 2021 г. (20:36) #[19]
Відповідь на [15]
Какого копа? Гугл говорит нет такого слова (
Anonim 12 жовтня 2021 г. (08:34) #[20]
Відповідь на [15]
Ну и сколько раз ты от полиции пострадал?
Anonim 8 жовтня 2021 г. (11:35) #[21]
Немного пошумят и все забудется,народу все пофигу когда их лично не касается
СПАРТАК 8 жовтня 2021 г. (19:57) #[22]
Відповідь на [21]
ваша ремарка ИСТИННА, к сожалению
Вася 8 жовтня 2021 г. (12:15) #[23]
Я як там справи з розслідуванням вбивства людини у власній оселі на Жабинського? Вбивцю нагородили?
Anonim 8 жовтня 2021 г. (12:26) #[24]
а я говорил - сбрей бороду, а то на моджахеда похож! такого встретишь в переулке - перепугаешься.