Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Олег Шеремет переміг на виборах на посаду ректора «Чернігівського колегіуму»

Олег Шеремет переміг на виборах на посаду ректора «Чернігівського колегіуму»

 

Олег Шеремет переміг на виборах на посаду ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Він став переможцем другого туру на виборах, які відбулися сьогодні, 6 жовтня, отримавши 215 голосів. Другий кандидат, Світлана Стрілець, набрала 155.



Із загальної кількості (406, — ред.), бюлетенів: 2 зіпсованих, 18 проти всіх, 16 виборців не прийшли.

Нагадаємо, Олег Шеремет народився 17 квітня 1972 року в селі Високе Борзнянського району Чернігівської області.

З 1994 року працював в податковій службі, зокрема на посадах юрисконсульта, начальника відділу, старшого держподатінспектора.

Викладацьку діяльність розпочав у 2000 році в Чернігівському державному інституті економіки і управління, зокрема обіймав посади заступника декана та декана.

З 2008 по 2014 рік – секретар Чернігівської міської ради.

Із 2014 року – професор Інституту права імені В. Сташиса Класичного приватного університету міста Запоріжжя. З 2019 року і дотепер – професор кафедри права, філософії та політології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

Доктор юридичних наук, доцент.

З його передвиборчою програмо «Сім кроків зростання», можна ознайомитися за посиланням.

Загалом у першому турі виборів на посаду ректора вишу, який відбувся 29 вересня, брали участь шість кандидатів. Сюди також претендували Іван Богатирьов, Ігор Вдовенко, Володимир Гаврилов та Олексій Торубара. Анатолій Тимошенко, який також був одним із кандидатів, знявся з виборчих перегонів.

Джерело: Суспільне Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шеремет, університет, колегіум

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (27)

Додати коментар
Anonim 6 жовтня 2021 г. (16:46) #[1]
Ну этот по жизни пристроен в теплых местечках.
volk 6 жовтня 2021 г. (17:40) #[2]
Вбивця Тараса Вознюка тепер ректор..слів вже нема
Anonim 7 жовтня 2021 г. (09:45) #[3]
Відповідь на [2]
А он каким боком? В гугле нашел, что к этому причастен Соколов или Дубель
volk 7 жовтня 2021 г. (18:19) #[4]
Відповідь на [3]
Последне что напмсал Вознюк это как раз негатив на Дюбеля по заказу Соколова через Щеремета за это они обещали ему квартиру,и в это время Тарас был в завязке-кодирован от алкоголя и как раз Олежка Шеремет предложил ему выпить что и привело к его смерти
Anonim 7 жовтня 2021 г. (20:43) #[5]
Відповідь на [4]
рыг шеремет - это понятно, но, оказывается, шеремет и в том, что вознюк был алкаш, виноват?
Anonim 6 жовтня 2021 г. (20:15) #[6]
Конец универу...
Anonim 7 жовтня 2021 г. (14:19) #[7]
Відповідь на [6]
ему уже давно конец,просто пролонгированный во времени
Anonim 6 жовтня 2021 г. (20:51) #[8]
Дно
Жопа 6 жовтня 2021 г. (21:02) #[9]
Всему
I'm 6 жовтня 2021 г. (22:00) #[10]
Сумно... Ректором педагогічного вишу став ідейний регіонал. Цікаво буде спостерігати, як буде змінюватися ідеологія підготовки нових вчителів... Відтепер вони будуть вчитися любити Московщину і пропагувати Російський мір... До речі, а посада секретаря міської ради не підлягає люстрації?..
Anonim 7 жовтня 2021 г. (01:43) #[11]
Відповідь на [10]
Першим регіоналом був Порошенко ...і між іншим призлочинній владі порядку було білше і не в 14 разів тарифів .
Anonim 7 жовтня 2021 г. (20:44) #[12]
Відповідь на [11]
Дружище, не напрягайся им объяснять: они вчерашний день-то уже и не помнят, А не то, когда порох был в регионах...
Anonim 8 жовтня 2021 г. (20:32) #[13]
Відповідь на [12]
А ты напомни, когда и какое время по продолжительности порох был в партии регионов? Неполный год, не?
Anonim 6 жовтня 2021 г. (22:13) #[14]
Посіпака Януковича - ректор такого поважного закладу ? Ви у своєму розумі ?
Anonim 7 жовтня 2021 г. (02:03) #[15]
От старого политеха, выпускающего настоящих специалистов осталась только вывеска. Политех объединился с Регионалкой и стала одна большая Регионалка.
Anonim 8 жовтня 2021 г. (18:51) #[16]
Відповідь на [15]
согласен!
Anonim 7 жовтня 2021 г. (08:23) #[17]
а на сколько лет его выбрали?
Anonim 7 жовтня 2021 г. (08:51) #[18]
Мои поздравления новому ректору. Теперь ждем начала процедуры слияния с политехом. Главный в Киеве добро дал. Обоснование уже у главного он и дал добро. Всем хорошего дня.
Anonim 7 жовтня 2021 г. (10:16) #[19]
Відповідь на [18]
а что в этом плохого?
Anonim 7 жовтня 2021 г. (14:38) #[20]
Відповідь на [19]
А что хорошего? Как же хваления децентрализация? А так все поступления от контракта будут идти Киеву, а он уже решит сколько процентов от них вернуть назад. То же самое и с взятками, в Киеве по слухам их куда больше.
левые 7 жовтня 2021 г. (09:28) #[21]
Достойнейший человек! Всенеприменно поздравляем
Lipivrig 7 жовтня 2021 г. (12:11) #[22]
Відповідь на [21]
А баба Яга, против...
Anonim 7 жовтня 2021 г. (11:45) #[23]
Дуже людяна людына, дуже
віталій 7 жовтня 2021 г. (13:14) #[24]
сердечні вітання, викладачі та студенти зробили правильний вибір , молодці
Anonim 7 жовтня 2021 г. (17:09) #[25]
Как говорится большому кораблю - большое плавание
Anonim 7 жовтня 2021 г. (20:41) #[26]
Відповідь на [25]
...и большая торпеда. с такими "науковцями" и "педагогами" лавку смело можно закрывать! 73% - они и в африке 73%.
Anonim 8 жовтня 2021 г. (13:27) #[27]
Скорее выборы на временную должность зама ректора, пока министр занят другими делами.