Анестезіологи зі всієї області освоювали, як з допомогою новітньої техніки рятувати життя людям
Вячеслав Святушенко, завідуючий відділенням анестезіології ЧМЛ №2: - Эти полтора года показали, что всё-таки существует такая специальность, как анестезиология. Люди раньше знали анестезиолог, - это человек, который даёт наркоз, как только не называли. Когда случилась эпидемия Ковида, когда пришла беда в наш дом, люди поняли, что анестезиолог - это человек который, не только проводит анестезию, а и тот, кто оказывает интенсивную терапию помогает выжить.
Кілька десятків лікарів з усієї області відвідали конференцію на базі міської лікарні № 2. Сучасне медичне обладнання в руках анестезіологів, серед людей цієї галузі, завідуючі відділенням анестезіології та інтенсивної терапії багатопрофільних і опорних лікарень. Мета цього заходу навчити лікарів сучасним режимам та функціями апаратів ШВЛ, моніторів пацієнта та апаратів УЗД. Відпрацювати навички зі штучної вентиляції легень.
Владислав Кухар, генеральний директор ЧМЛ №2: - Всі апарати, як ви сьогодні бачили, вони всі працюють в нашій лікарні. Ми провели ці закупівлі, тому з гордістю скажу, що до наших фахівців ця апаратура не нова, ми знаємо як на ній працювати, але ж час іде вперед і на сьогоднішній день пропонується нова модифікація, одна із новітніх, так би мовити. Це восьмої апарат, тому попрацюємо, поспілкуємося з приводу нових можливостей цього апарату.
Вячеслав Святушенко, завідуючий відділенням анестезіології ЧМЛ №2: - У нас появились новые аппараты ЭВЛ, причём аппараты ЭВЛ, экспертного класса. Это, скажем так, в мире лучше ничего нет, именно эти аппараты нам помогали спасать людей. Техника которая была среднего уровня, высокого, но она не могла обеспечить потребность людей при такой патологии легочной системы. Эти аппараты спасли много людей, благодаря этому многие выжили.
Це перший офлайн захід після хвиль ковіду. В другій міській лікарні кажуть: "Горді з того, що серед головних спікерів ректор Національного медичного університету імені Богомольця - Юрій Кучин, Він каже коли інформація в галузі оновлюється навіть не за місяці, а за дні, швидше йти в ногу з часом мають і лікарі. Постійно вдосконалювати свої вміння разом з технікою, що допомагає їм в роботі".
Юрій Кучин, ректор Національного медичного університету імені Богомольця: - "І дуже часто, так буває, особливо, ну я багато подорожував по різним країнам з різним ступенем розвитку, в тому числі, буває таке, що навіть є таке обладнання, але воно стоїть просто в кутку, або використовується так, як приблизно, якщо взяти комп'ютер, або ноутбук і забивати ним гвіздки.
Хоча знання чернігівські медики зокрема другої лікарні оновлюють постійно, зокрема роботи на новітньому обладнанні цього вимагає, проте, до цього були заочні консультації з колегами та онлайн конференції. Зараз вже, кажуть присутні є нагода поспілкуватися, поділитися і перейняти досвід, і обговорити якісь окремі випадки в неформальному спілкуванні. Конференція складається з двох частин: теоретичної лекції від спікерів, та практичної частини. Майстерклас по роботі з апаратом ШВЛ hamilton c6, та 8-годинний тренінг по ультразвуковій діагностиці, в анестезіології та інтенсивній терапії.
Джерело: телеканал «Дитинець»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: анестезіологи, конференція, Кухар, лікарня,