Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У чернігівській школі з’явився сучасний лінгафонний кабінет

У чернігівській школі з’явився сучасний лінгафонний кабінет

На стінах Бігбен та Вестмінстерський палац. Поруч – лондонські телефонні будки. Так виглядає сучасний лінгафонний кабінет, який нещодавно з’явився у Чернігівській гімназії №31.Тут школярі за новими технологіями вивчають іноземні мови. Клас оснащений новітнім мультимедійним обладнанням – для учнів облаштували 15 комп’ютерів з доступом до Інтернету, для вчителя – комп’ютер та мультимедійну смарт дошку.



Можливості кабінету дозволяють організувати роботу кожної дитини за індивідуальним навчальним матеріалом, включати одночасно декілька навчальних програм для визначених груп учнів, створювати пари для діалогів, тощо.

Ольга Коваль, вчителька англійської мови Чернігівської гімназії №31: «Я, як вчитель, зі свого власного комп’ютера передаю їм файли і вони працюють в форматі уроку або, так як є в лінгафонному кабінеті доступ до Інтернету, то вони можуть працювати і самостійно. Але в найбільшій нагоді мені, як вчителю, стає смарт дошка, тому що саме завдяки їй ми можемо показувати величезну кількість відео, слухати аудіофайли, а також створювати власні інтерактивні завдання або використовувати їх з Інтернету. Так як вона сенсорна, то дітям, особливо молодших класів, дуже цікаво працювати з ігровими якимись завданнями. Вони можуть рухати своїми пальчиками по дошці».

За словами Ольги Коваль, кабінет дає змогу їй, як вчителю, зробити процес навчання захоплюючим та індивідуальним. А учні, в свою чергу, відмічають, що у такому класі стало краще засвоювати матеріал.

«Мені дуже подобається цей клас, тому що ми можемо працювати на комп’ютерах, не тільки дивитися на проекторі всякі відео, а й можемо самі дивитися і потім питати вчителя, і розповідати. Ми більше розбираємося і нам набагато комфортніше».

«З’явилося бажання вчити англійську мову».

«Мені подобається цей кабінет. І мені не важко вивчати англійську».

Лінгафонний кабінет створили за кошти міста та держави.

Вікторія Овчаренко, директорка Чернігівської гімназії №31: «За кошти соціально-економічного розвитку – 1 мільйон гривень, і 3% фінансувала міська рада. Тобто це кошти нашого чернігівського бюджету».

Подібних кабінетів у чернігівських школах небагато. Лише навчальні заклади з поглибленим вивченням іноземних мов, зокрема школи №1 та №22 мають в своєму арсеналі лінгафонні класи такого рівня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лінгафонний кабінет, Ольга Коваль, англійська мова, гімназія №31, «Новий Чернігів»

Добавить в: