Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » У Кіптівській громаді люди виступили проти будівництва сміттєпреробного заводу

У Кіптівській громаді люди виступили проти будівництва сміттєпреробного заводу

250 нових робочих місць, зарплата від 12 до 35 тисяч гривень та 20 мільйонів гривень податків громаді. Все це обіцяв інвестор сміттєпреробного заводу, який хотів побудувати його у селі Підлісне Кіптівської громади.



З цього приводу пройшли громадські обговорення.

«Ми проти сміттєзвалища у нас у селі Підлісному. Мало того, що у нас кроплять поля, не можна дихати, а ви уявляєте, якщо за селом поставлять «мусорку». Хто у нас буде працювати, я не піду працювати на «мусорку» і за що працювати? Мусорка однозначно в селі нам не треба», – говорить місцевий житель Сергій Демченко.

Інвестор Сергій Голуб родом з Ніжина. Зараз живе та працює у Києві. Каже, хотів побудувати завод у рідній області.

Завод повністю екологічний, викидів та запаху у селі не буде, запевняє інвестор. Збудувати його планував за рік.

«Не буде ні одного викиду, труба буде, але труба аварійна для паровикиду. Нічого ніколи не буде смердіти, ніде у вас сміття не буде валятися. Сюди заїжде не сміття, а вже готова сировина для переробки», – сказав Сергій Голуб.

Збудувати завод планував на місці закинутої ферми, неподалік лісу. Зараз там знаходиться сільське сміттєзвалище, яке селяни палять власноруч, щоб утилізувати.

Інвестор пропонував створити 250 робочих місць з зарплатою від 12 до 35 тисяч гривень. Бюджет громади міг би отримувати від підприємства близько 20 мільйонів гривень щороку. На що місцеві відреагували скептично.

«250 робочих місць. Кому працювати на цих звалищах та сміттєперероблюючих заводах? Бомжі, в основному покидьки суспільства, вони ось тут поселяться в оцих хатах пустих, все розкрадуть, п’янство. Це таке буде!», – сказав місцевий житель Олександр Гаврилко.

Після 30 хвилин обговорень, близько 200 місцевих жителів одноголосно прийняли рішення – проти.

Інвестор Сергій Голуб каже, планує шукати місце і далі, та ймовірніше це буде не на Чернігівщині.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кіптівська громада, сміттєпереробний завод, інвестор, Сергій Голуб, UA: Чернігів

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (10)

Додати коментар
Александр 29 березня 2021 г. (23:07) #[1]
Почему не в Чернигове ? Сколько было обещаний у руководителей города построить такой завод , все впустую.
Anonim 30 березня 2021 г. (08:50) #[2]
Відповідь на [1]
Потому, что Атрошенко - кто угодно, но не лох, которому можно впаривать идею навезти сюда левого мусора. Да чтобы деньги за прием мусора получил кто-то другой.
Беня 30 березня 2021 г. (01:59) #[3]
. Не имея фактов и информации по проекту , оценивать влияние завода на людей и природу трудно. Условия, которые предлагали, выглядят довольно заманчиво. Чем люди будут зарабатывать и что у них будет со здоровьем, если вокруг , так понимаю, только распаханные и протравливание химией поля? .
Anonim 30 березня 2021 г. (08:44) #[4]
Відповідь на [3]
Какой завод? Не смешите! На территории громады Черниговщины уже есть пара "инвестиционных" свалок. Схема до тупого проста: год на территорию завода будущего "инвестируется" мусор, а потом "инвестор" с наликом хутко зникає.
Anonim 30 березня 2021 г. (07:39) #[5]
Местных понять можно , нет у них столько отходов . Такие заводы должны строиться обязательно . Но там где много мусора и где можно использовать то что он будет вырабатывать/производить . Но в Чернигове для инвесторов сильно большая наценка , поэтому и нет и не будет наверное в ближайшей перспективе . Была статья о проэкте завода в Нежине . Пусть Кодола утрёт кому то нос .
Anonim 30 березня 2021 г. (08:48) #[6]
Відповідь на [5]
Местным надо быть умней. "Утром деньги - вечером стулья"(с). Поставить условие: первая машина мусора заезжает на уже готовый завод с нанятым персоналом. И, поверьте, даже следа от "инвестора" не останется.
Anonim 30 березня 2021 г. (10:15) #[7]
Как "построить" мусороперерабатывающий завод? Гуглим: "Чи будувати сміттєпереробний завод у Бахмачі вирішували перед сесією міськради".
Итог 30 березня 2021 г. (11:55) #[8]
Леты Голубе леты
Anonim 30 березня 2021 г. (14:38) #[9]
У нас строить новый завод? Это уже смешно)))) Когда тут последний раз что то строилось, всё режут на металл и разбирают на кирпич что из совка осталось.
Anonim 30 березня 2021 г. (15:07) #[10]
Відповідь на [9]
Сейчас нет нужды в заводах размером с ЧРПЗ, чтобы лопаты делать. Пройдись по Чернигову и увидишь построенные производства.
 

Ваш коментар

Ім'я:
Коментар:
  Якщо у вас не виходить залишити коментар,
будь ласка, оновіть ваш браузер до останньої версії