Зробити стартовою Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Дощечками або по коліно у багні: мешканці 9 вулиць у селі Чемер потерпають від бездоріжжя

Дощечками або по коліно у багні: мешканці 9 вулиць у селі Чемер потерпають від бездоріжжя

По коліно у багні або пересуваючись дощечками. Так мешканці 9 вулиць у селі Чемер Кіптівської громади дістаються до своїх домівок. Там немає асфальту, і навесні ґрунтова дорога перетворюється на болото.

«Я на провулку Дружби живу, так само по багнюці ходжу. Таких 9 вулиць. Просимо старосту, депутатів, хто може поможіть нам», – розповіла жителька Чемера Наталія Аліменко.

За словами секретарки Кіптівської сільради Віти Кучми, якій підпорядковується село Чемер, на повноцінний ремонт доріг грошей не вистачає. Бюджет, закладений на Чемер – 1 мільйон 700 тисяч гривень на рік, а кілометр асфальтування вулиці коштує майже два мільйони.

На звернення жителів у сільраді реагують, каже Віта Кучма. Поки шукають можливість тимчасового вирішення проблеми. Як вирішуватимуть, дивіться у сюжеті.



UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: багнюка, дорога, село Чемер, Віта Кучма, Наталія Аліменко, Кіптівська громада, UA: Чернігів

Додати в:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
 

Коментарі (6)

Додати коментар
DjekGood 19 березня 2021 г. (01:00) #[1]
Депутат помогает только на виборах. А большая часть - только если пройдет в депутати. Т.е. до виборов всі гарні і пушисті , а если не прошел , то сразу оголяется жлобская натура. Асфальт в Чемере нужен. СОВЕТСКИЙ УЖЕ ВСЕ !!!
Anonim 19 березня 2021 г. (13:04) #[2]
Відповідь на [1]
"Асфальт в Чемере нужен. СОВЕТСКИЙ УЖЕ ВСЕ !!!" - это, типа, с намеком, что он там когда-то был?
Обещать %u2014 не значит жениться 19 березня 2021 г. (13:44) #[3]
Відповідь на [1]
Мифологизация и вера в сказку . У депутата есть на это деньги ?
Anonim 20 березня 2021 г. (02:38) #[4]
Відповідь на [1]
Интересно,а сколько жилых домов осталось на этих улочках? наверное единицы,и то бабульки с дедушками доживают,а проблемы дачников,которые приезжают в пустые дома никого уже не интересуют,так что про асфальт забудьте, а агрохолдинги добьют последний оставшийся
Я 21 березня 2021 г. (19:52) #[5]
Відповідь на [4]
Поверьте, на этой улице, не на проулке, живут люди, старики да, но и много молодых, дети ходят в школу и детсад, дорога никогда не видела асфальт, даже никакой присыпки, просто болото, и с каждым годом всё хуже и хуже. Я думаю если бы голова сельсовета жил на такой улице, ......... Нет, он на такой не жил бы.
Anonim 20 березня 2021 г. (21:36) #[6]
Ищите позитив. Нет дорог, грязь. Это хорошо! Это не просто грязь, это целебная грязь. Надо не дорогу делать а открыть грязелечебницу. Косметику делать с добавлением грязи. Экскурсии по целебным грязевым источникам проводить. Словом деньги лежат под ногами. Остается включить голову и извлечь пользу из ситуации.
 

Ваш коментар

Ім'я:
Коментар:
  Якщо у вас не виходить залишити коментар,
будь ласка, оновіть ваш браузер до останньої версії