На Чернігівщині викрили міжрегіональне виробництво цигарок із місячним обігом 60 млн гривень
Понедельник, 28 Декабря 2020 17:21 | Просмотров: 2725
Зловмисники могли виготовляти до 1,6 мільйона пачок цигарок на місяць
Львівські правоохоронці викрили підпільне виробництво тютюнових виробів, що приносило 60 мільйонів гривень доходу щомісяця. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.
Згідно з повідомленням, виробничий цех організував 34-х річний мешканець Сумської області, який особисто контролював діяльність свої довірених осіб, забезпечував безперервне постачання сировини до цеху та контролював процеси виготовлення цигарок та збуту.
Також організатору допомагали слідкувати за діяльністю підпільного виробництва троє мешканців Львівської області, а сам виробничий цех знаходився у Чернігівській області. Для цього зловмисники орендували приміщення, де за допомогою спеціального обладнання масово виготовляли цигарки.
Як зазначається, цех працював у закритому режимі, а на тютюнову продукцію наліплювали підроблені марки акцизного податку. Виготовлену продукцію реалізовували через мережу гуртової та роздрібної торгівлі в різних регіонах України та за кордоном.
Загалом потужності підпільного виробництва дозволяли виготовляти до 1,6 мільйона пачок цигарок щомісяця, а їхній збут приносив майже 60 мільйонів гривень прибутку. Аби приховати свою діяльність, зловмисники використовували "робочі" телефони, які регулярно змінювали.
Минулого тижня поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцями підпільного виробництва та зберігання продукції та вилучили понад 234 тис. пачок цигарок із логотипами українських та іноземних товаровиробників готових до збуту, 309 тис. пачок із заготовками для цигарок із фільтром без тютюну, 700 мішків та коробок із тютюном, матеріали для пакування, а також спецобладнання та 20 мобільних телефонів. Вилучене оцінили у майже 20 мільйонів гривень.
Наразі вирішується питання про повідомлення організаторові та його спільникам про підозри за ч. 3 ст. 28 ст. ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу.
Джерело: Zik.ua. Фото: Національна поліція України
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.