Роботи на скейт-парку на фінальному етапі. За лічені дні його відкриють для райдерів
Скейтер з досвідом Віталій чимало свого часу проводить на будівельному майданчику скейт-парку. Каже, той проєкт, який реалізують у Чернігові, є ідеальним рішенням для міста і насправді високого рівня.
Віталій Гулін, скейтер: «Это очень профессиональный скейт-парк, потому что я лично знаю этих ребят, которые делают покрытие очень толково и грамотно. Например, оно не такое гладкое, как в Одессе, имеет небольшую шероховатость, и при этом очень приятно по нему кататься. Если был бы глянец, то можно было уходить в слайд, в дрифт даже ровно проехавшись. Здесь такого не будет, здесь все будет классно».
Разом із ним слідкує за виконанням робіт, що вже на фінальному етапі, Владислав Атрошенко. Створення екстрим-зони було одним із завдань, які він ставив перед собою як міський голова, аби чернігівські скейтбордисти та ролери відточували свою майстерність не де доведеться, а на професійному майданчику. І нині до втілення цієї ідеї залишилися лічені дні.
Фігури тут різних висот і кутів підйому. Відтак, будуть доступні і для трюків на самокатах та велосипедах ВМХ. А буферні зони, місця для сидіння та решта об’єктів, які доповнять парк, стануть імпровізованими трибунами та місцем для відпочинку спортсменів.
Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Вартість 5,6 мільйонів включає підготовку основи, бетоносуміш високої якості, шліфовка бетонної суміші, вартість конструкцій плюс монтаж, плюс вартість ліхтарів, лавки, смітники, тобто влаштування благоустрою навколо цих майданчиків».
Цьогоріч майданчики відкриють для катання. Натомість благоустрій робитимуть поетапно, зокрема, і в 2021 році.
На прохання молодіжної спільноти, що буде наглядати за скейт-парком, проєкт доповнять облаштуванням поряд вбиралень та підсобного приміщення.
Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: ««Ми домовились з управителем цього підземного переходу, щоб там облаштувати вбиральню, який потрібний на цій ділянці. Крім того, тут буде зроблена кімната для зберігання інвентарю і прокату. Це буде їхній невеличкий бізнес. Попередньо, цього невеличкого заробітку буде достатньо, щоб платити заробітну плату тим хлопцям, які будуть і займатися, і утримувати, наглядати, спостерігати за цим майданчиком».
Таким чином, ті, хто немає спортивного інвентаря, зможуть ним скористатися. Сам же майданчик буде відкритим і безкоштовним для всіх райдерів.
Сюжет телеканалу «Дитинець»
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: скейт-парк, Віталій Гулін, «Дитинець»