«Рідний дім» заплатив 5 тисяч гривень за оренду Центрального парку на свято Купала
Среда, 8 Июля 2020 12:51 | Просмотров: 2794
Партія «Рідний дім», яка проводила загальноміське свято Івана Купала у Чернігові, заплатила п’ять тисяч гривень оренди Центральному міському парку культури й відпочинку. Про це Суспільному повідомив начальник КП Володимир Хольченков. Але коментувати, що саме входить у цю ціну, відмовився. Зазначив лише, що був укладений офіційний договір.
ФОТО - Рідний дім
Нагадаємо, свято провели у неділю 5 липня. У програмі концерту виступали етногурти, проходило богатирське шоу, купальське дійство. Працювали фотозони, алея майстрів, фудкорти, дитячі зони. У фіналі відбулось фаєр-шоу. І все це – під брендом «Рідного дому»: футболки, кульки, банери. Також безкоштовно роздавали юшку.
Напередодні запрошували на свято, організоване політичною партією, чернігівські чиновники. Зокрема, начальник управління культури Олександр Шевчук та його заступниця Катерина Литвин. Суспільному Шевчук сказав, що знав, хто влаштовує захід, більш того – він його координував. Каже, вдячний, що організатори взяли на себе це свято, а не витрачали кошти з міського бюджету.
«Це була б або моя проблема, або її вирішила ця організація. А те, що я координував – це є правильним і нормальним. Адже зараз йдуть заявки на заходи від інших організацій – не тільки від політичних, а і громадських, і інших».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція склала протоколи на організаторів свята Купала в Чернігові
Також Шевчук не бачить нічого поганого у тому, що запрошував на свято, організоване політичною партією міського голови. Каже, запрошував у першу чергу на свято Івана Купала, яке має тисячолітню історію.
«Хто, як не управління культури, має цим опікуватись? Якщо б мова йшла про організацію заходу якоїсь політичної партії, яка, умовно кажучи, хоче відсвяткувати якусь дату чи представити щось, і я би запрошував всіх прийти на цей захід, тоді б ваше запитання з приводу етичності було б коректне».
Про рекламу політичної сили на всеміському святі чиновник каже так.
«Я там нічого такого не побачив. Я побачив гарне, змістовне наповнення культурним продуктом. А з приводу банерів – це питання не до мене. Це питання до партії».
Міський голова Владислав Атрошенко, натомість, відповідаючи на питання кореспондента Суспільного, Олександру Шевчуку подякував.
«Я вважаю, що Шевчук – майже свята людина. Він живе своєю роботою. Він максимально відданий питанням, спрямованим на покращення настроїв людей, на збільшення потоку туристів. Дякую, що Шевчук працює зі мною».
Політичний оглядач Віктор Бобиренко вважає це використанням адмінресурсу. Утім, каже, де-юре покарати за порушення не можна.
«Тому, що вибори офіційно не почались. Проте це, явно, - політична корупція, коли підлеглі політичного діяча у виборах беруть участь. І якщо це в робочий час відбувалося, то це, тим більше, політична корупція».
Бобиренко каже, до суду справа не дійде. Якщо б на це свято витратили кошти з міського бюджету – це була б звичайна корупція. А так – політична.
«Це – використання своїх можливостей керівником для того, щоб до своєї політичної діяльності залучать підрозділи, які мають займатися не політикою, а виконанням своїх безпосередніх завдань».
UA: Чернігів
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: свято, Горсад, Івана Купала